Reklama

Reklama

Reklama

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Uczucie między Hanną Lis (51 l.) i Tomaszem Lisem (56 l.) rodziło się wokół kontrowersji i skandalu. Para długo pracowała na to, aby ocieplić swój wizerunek. Gdy im się to udało, małżeństwo postanowiło się rozstać. Przypominamy, jak to się wszystko zaczęło.

Hanna Lis jest dziennikarką i prezenterką, z wykształcenia italianistka. Tomasz Lis również jest dziennikarzem i publicystą - pracował m.in. w Telewizji Polskiej, dla której był korespondentem w Stanach Zjednoczonych.

Hanna Lis i Tomasz Lis - jak to się zaczęło?

Hanna Lis studiowała z Kingą Rusin i to właśnie dzięki niej poznała Tomasza Lisa. Wówczas był związany z Rusin, a co więcej - w 1994 roku wzięli ze sobą ślub, a Hanna była świadkową. Nikt wtedy nie przypuszczał, że losy tej trójki tak się potoczą. Hanna przez wiele lat przyjaźniła się z Tomaszem.

Reklama

Kiedy Tomasz Lis i Kinga Rusin cieszyli się swoim małżeństwem, Hanna rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem Robertem Smoktunowiczem. Następnie związała się z Jackiem Kozińskim, z którym ma dwie córki: Julię i Annę. Kinga i Tomasz również doczekali się dwóch córek: Poli i Igi.

Romans w pracy

Wszystko się zmieniło, gdy Hanna i Tomasz zaczęli razem pracować. Dziennikarka zatrudniła się w Polsacie, gdzie prowadziła "Wydarzenia", natomiast Tomasz Lis był wówczas kierownikiem stacji. Nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawiło się między nimi uczucie, ale w 2006 r. dziennikarz rozwiódł się z Kingą Rusin, a jego nowy związek wzbudził wiele kontrowersji.

Cichy ślub we Włoszech

W 2007 roku zakochani postawili na cichy ślub w Rzymie. Wzięli go w tajemnicy nie tylko przed prasą, ale również przyjaciółmi czy rodziną.

"Obydwoje z Hanią zdawaliśmy sobie sprawę z kontekstu i z możliwych konsekwencji, czasem brutalnie bolesnych" - przyznał Tomasz Lis w jednym z wywiadów.

Na próżno szukać zdjęć z ich ślubu. Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że w tym wyjątkowym dniu Hanna Lis była ubrana w suknię w kolorze brudnego różu, którą ozdabiały kamienie Swarovskiego.

Jak wyglądało małżeństwo sławnych dziennikarzy? Parze zależało, aby ocieplić swój wizerunek, dlatego występowali razem w różnych programach, nawet tych rozrywkowych. Ostatecznie stali się lubianą parą w show-biznesie i zyskali na popularności.

Byli dla siebie wsparciem zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Kiedy Tomasz Lis stracił pracę w Polsacie, Hanna również podjęła decyzję o odejściu ze stacji. Gdy dziennikarka postawiła się władzom TVP, mogła liczyć na wsparcie męża. Chyba wszyscy pamiętamy, jak w czasie meczu dziennikarz pokazał swoją koszulkę z napisem "Haniu, jestem z Ciebie dumny!".

Tomasz Lis i Hanna Lis - rozwód

W 2018 roku para postanowiła się rozstać. Dziennikarka wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Konstancinie i zamieszkała w centrum Warszawy. W jednym z wywiadów wyjawia, co było powodem zerwania. 

"Niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam - wyznała dziennikarka w czasopiśmie "Pani".

Od tamtego czasu obydwoje nie wypowiadają się na temat swojego małżeństwa. Życzymy im wiele szczęścia!

Zobacz też:

Tomasz Lis przyłapany na "randce"!

Tomasz Lis oskarżany o przemoc w pracy

Hanna Lis nie wzięła ślubu z Jackiem Kozińskim. Dlaczego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Tomasz Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy