Reklama
Reklama

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska zakończyli wakacje. Niebywałe, czym wrócili do domu

Robert Lewandowski (33 l.) i Anna Lewandowska (33 l.) na przestrzeni ostatnich miesięcy zapracowali na miano urlopowiczów z prawdziwego zdarzenia. Gwiazdorska para niemal nieustannie przebywa na wakacjach. Wszystko się jednak kiedyś kończy. Lewandowscy wrócili z Ibizy do Niemiec. Niewiarygodne, jakim środkiem transportu przybyli do domu.

Anna i Robert Lewandowscy: wakacje

Ostatnie miesiące były dla Anny i Roberta Lewandowskich pasmem niekończących się podróży. Turcja, Francja i Hiszpania to najczęstsze destynacje trenerki i piłkarza. Pod koniec wiosny celebrytka prowadziła w Turcji obóz sportowy "Camp by Ann Turkey". Później na miejscu zjawiła się po raz kolejny w towarzystwie bliskich. Po urlopie Lewandowscy zawitali do Cannes, gdzie razem brylowali na czerwonym dywanie. Podróże tak bardzo przypadły im do gustu, że wkrótce po powrocie do Niemiec znów wybrali się za granicę. Tym razem pretekstem do wyjazdu do Turcji był ślub ich znajomego biznesmena.

Reklama

Na tym jednak wakacje Lewandowskich się nie skończyły. Piłkarz Bayernu Monachium i jego żona wraz z dziećmi udali się do swojego domu na Majorce. Cała rodzina znakomicie bawiła się w słonecznej Hiszpanii. Wakacyjna atmosfera musiała bardzo udzielić się Lewandowskim. Tym razem bez dzieci wybrali się w rejs statkiem na Formanterę. Zahaczyli również o Ibizę, gdzie w towarzystwie znajomych spędzili cudowny czas. Jednak nawet najdłuższe wakacje kiedyś się kończą. Anna i Robert Lewandowscy musieli wrócić do rzeczywistości.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska zakończyli wakacje

Anna i Rober Lewandowscy mają ostatnio sporo zmartwień. Oboje żyją w ciągłej niepewności związanej z ewentualnym transferem piłkarza do Barcelony. Bez wątpienia długie wakacje pozwoliły im nieco odpocząć od medialnego szumu i w spokoju pozbierać myśli. Powrót do rzeczywistości na pewno nie będzie należał do łatwych ze względu na trwający w Bayernie Monachium skandal obyczajowy.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski starają się jednak nie myśleć o problemach. Trenerka zamieściła na Instagramie optymistyczne zdjęcie z podróży, którym symbolicznie zakończyła wakacje na Balearach.

Uwagę wszystkich zwrócił środek transportu, którym Lewandowscy wrócili do domu. Para celebrytów zamiast popularnego wśród gwiazd, prywatnego odrzutowca wciąż wybiera oszczędne i bardziej ekologiczne rozwiązania. Do Niemiec wrócili zwyczajnym samolotem. Podczas oczekiwania na lot zrobili sobie wspólne zdjęcie, pokazujące jak wśród innych ludzi siedzą w poczekalni.

Zobacz też:

W takich warunkach żyje Ida Nowakowska z mężem i synem. "Parę metrów"

Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi z TVN? Wszystko dla "Tańca z gwiazdami"

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy