Reklama
Reklama

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) promienieje u boku ukochanego. Prezenterka zaciągnęła swojego partnera na festiwal Open’er, gdzie razem świetnie się bawili. Ich relacja wciąż jest dość tajemnicza. Choć są ze sobą od około dwóch lat, nie afiszują się przesadnie ze swoim związkiem.

Agnieszka Woźniak-Starak weźmie kolejny ślub?

Agnieszka Woźniak-Starak wprawdzie nie opowiada o swoim partnerze w wywiadach ani nie zabiera go na ścianki, jednak pokazuje się z nim w miejscach publicznych, nawet jeśli wokół kręcą się paparazzi. Dziennikarka zabrała ostatnio ukochanego na festiwal Open’er do Trójmiasta, gdzie zakochani nie tylko raczyli się dobrą muzyką, ale również zimnymi napojami i pysznymi posiłkami.

Wedle "Super Expressu" wyglądali na wyjątkowo zgrany duet i dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Jak widać uczucie prezenterki i restauratora Macieja wciąż jest silne, a stan ten utrzymuje się od blisko... dwóch lat! Czy to już czas na ślub? Dla jednych pewnie tak, ale Agnieszka Woźniak-Starak ponoć nie myśli o ponownym wystąpieniu w białej sukni.

Agnieszka Woźniak-Starak i restaurator - historia miłości

Reklama

Na początku Agnieszka Woźniak-Starak, nauczona doświadczeniem poprzednich relacji, budowała przyjacielską więź z Maciejem. Nie trzeba było jednak długo czekać, by tych dwoje połączyło coś znacznie więcej.

Ujął ją przede wszystkim swoim podejściem do zwierząt, które odgrywają bardzo ważną rolę w życiu Woźniak-Starak. To właśnie czworonogi pomogły Agnieszce podnieść się po stracie męża. Ma ich aż pięć, a każdego z nich traktuje jak członka rodziny. Dziennikarka powierza Maciejowi opiekę nad swoim pupilem, który był ulubieńcem jej męża, co świadczy o wyjątkowym zaufaniu, którym go darzy.

Podobno przystojny restaurator miał już okazję poznać teściów Agnieszki - Annę i Jerzego. Nie są to jednak potwierdzone informacje. Agnieszka niewiele mówi o swoim nowym partnerze. Stara się utrzymać tę relację w sekrecie, ponieważ jej wybranek nie jest osobistością znaną z show biznesu. O dyskrecję poprosiła nawet swoich znajomych. Wszystko to, by chronić swoją miłość.

Prawda, że romantycznie?

Zobacz też:

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Agnieszka Woźniak-Starak zmniejszyła biust. Fotki z Open'era nie kłamią

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Włochy: Tragedia w Dolomitach. Wielu zabitych i rannych po oderwaniu się fragmentu skalnego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy