Reklama

Reklama

Reklama

Wiemy, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak! Do tego odziedziczyła ogromny spadek

​Majątek Agnieszki Woźniak-Starak (44 l.) obejmuje nie tylko jej zarobki (z pracy prezenterki i reklam), ale również ogromny spadek po zmarłym mężu. Gdy Piotr Woźniak-Starak tragicznie zginął, przestały obowiązywać zapisy intercyzy. Ile dokładnie zarabia Agnieszka i jakimi pieniędzmi dysponuje? Sprawdziliśmy!

Agnieszka Woźniak-Starak (z domu Szulim) to dziennikarka i prezenterka, znana z takich programów jak "Dzień dobry TVN", "Ameryka Express" czy "Pytanie na śniadanie". Pracuje również w radiu. Prywatnie była dwukrotnie zamężna: z Adamem Badziakiem (2008-2015) i Piotrem Woźniakiem-Starakiem (2016-2019).

Agnieszka Woźniak-Starak - spadek po zmarłym mężu

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno w 2019 r. Agnieszka otrzymała w spadku ogromny majątek. Wiadomo, że para podpisała intercyzę, jednak jej zapisy obowiązywały jedynie w przypadku rozwodu. Wcześniej życie pary było naprawdę luksusowe i pełne przepychu. Sam ślub w Wenecji kosztował ponoć aż 1,5 mln zł!

Reklama

"Super Express" informował, co pozostawił po sobie Piotr: "Był właścicielem firmy Watchout Studio, która zajmowała się produkcją filmów kinowych i telewizyjnych. Jeszcze w 2017 roku wygenerowała przychód rzędu 27 milionów złotych. Dodatkowo hity kinowe [...] przyniosły ok. 75 milionów złotych przychodu. Dodatkowo do majątku Piotra należały także liczne nieruchomości oraz luksusowe samochody".

Nic dziwnego, że mężczyzna był tak bogaty. W końcu jego matka i ojczym zgromadzili majątek, którego wartość szacuje się na 6 mld zł! Są właścicielami wielu znanych firm kosmetycznych, spożywczych oraz farmaceutycznych.

Agnieszka Woźniak-Starak - reklamy i programy telewizyjne

Agnieszka Woźniak-Starak od dawna pracuje w mediach. Zarabia jako prezenterka i prowadząca. Jak sama mówiła w wywiadzie z Anną Jurgaś: "Nigdy na brak pieniędzy nie narzekałam (chociaż kiedyś w radiu było biednie)". Za prowadzenie sezonu "Azja Express" zgarnęła podobno aż 600 tys. zł. A to przecież jeden z wielu programów, z którymi jest kojarzona...

Celebrytka sporo zarabia także na reklamach. Kwoty robią wrażenie - za kontrakt reklamowy z popularną marką lakierów do paznokci Agnieszka miała otrzymać 300 tys. zł. Na Instagramie widać, że ma sporo współprac! Innym źródłem zarobku jest też konferansjerka - źródła sprzed kilku lat donoszą, że za jedną imprezę celebrytka otrzymywała 5-10 tys. zł.

Widać, że mimo odziedziczenia ogromnego majątku prezenterka nie próżnuje. W rozmowie z "Faktem", jeszcze przed śmiercią męża, Agnieszka mówiła, jak bardzo ceni sobie niezależność finansową:

 

Agnieszka Woźniak-Starak - posiadłości i inny majątek

Agnieszka Woźniak-Starak mieszka aktualnie w willi w podwarszawskim Konstancinie. To nowoczesny dom w stylu loftowym - z wysokimi sufitami, czerwoną cegłą oraz metalowymi i surowymi dodatkami.

Wcześniej prezenterka za ok. 300 tys. zł sprzedała dworek (który otrzymała od męża) w Stachowiźnie na Mazurach. Tak niska cena była związana z koniecznością uzgadniania remontów oraz innych zmian z konserwatorem zabytków.

Wiadomo, że w prezencie ślubnym Agnieszka i Piotr otrzymali również apartament na Manhattanie w Nowym Jorku - o zawrotnej wartości aż 30 mln zł.

Agnieszka jest także miłośniczką drogich i szybkich samochodów. Chętnie dzieli się zdjęciami pojazdów w mediach społecznościowych.

Jedno jest pewne - z takim majątkiem Agnieszka może pozwolić sobie na dostatnie życie!

***

Zobacz także: 

Agnieszka Woźniak-Starak w lipcu znika z TVN! "Mamy ułożony grafik"

Woźniak-Starak była żoną przystojnego sportowca. Po latach zdradziła, co było początkiem końca ich małżeństwa

Woźniak-Starak na wręczeniu nagrody im. Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszający moment na scenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy