Reklama
Reklama

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska szaleją na Majorce. Które to już wakacje tego roku?

Robert Lewandowski (33 l.) i Anna Lewandowska (33 l.) znów na wakacjach. Piłkarz i jego ukochana wybrali się na Majorkę, gdzie razem z dziećmi szaleją na słońcu. Celebryci prawie już nie wracają do Niemiec. Czy zamierzają kiedyś wrócić z podróży?

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska: marzenia o Hiszpanii

W tym roku można odnieść wrażenie, że Anna i Robert Lewandowscy niemal nie wracają z wakacji. Najpierw trenerka fitness wybrała się do Turcji, gdzie odbywał się prowadzony przez nią obóz sportowy "Camp by Ann Turkey". Później celebrytka ponownie zawitała do Turcji. Tym razem towarzyszyła jej cała rodzina. To jednak nie był koniec podróży w wykonaniu Lewandowskich. Pod koniec maja gwiazdorska para odwiedziła Lazurowe Wybrzeże. Anna i Robert Lewandowscy brylowali na czerwonym dywanie w Cannes. Gdy po powrocie do niemieckiej rzeczywistości okazało się, że piłkarz może nie spełnić swojego marzenia o przeprowadzce do Barcelony, Lewandowscy znów ruszyli w podróż. 

Reklama

Tym razem udali się na Majorkę, gdzie mieści się ich posiadłość. O ile do tej pory Lewandowscy podróżowali głównie w sprawach związanych z projektami biznesowymi, o tyle teraz mogą pozwolić sobie na pełen relaks. Po pracowitym i bardzo zabieganym okresie w życiu, przyszła pora na złapanie oddechu. Anna i Robert Lewandowscy pokazali w mediach społecznościowych, jak spędzają czas wolny. 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska szaleją na Majorce

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w ostatnich miesiącach nieustannie podróżowali, ale nie oznacza to wcale, że mogli cieszyć się odpoczynkiem. Gwiazdorskie małżeństwo miało na głowie masę zadań do wykonania. Na szczęście w końcu przyszła pora na odpoczynek.

Oprócz tego, trenerka dodała zdjęcie, przedstawiające Roberta Lewandowskiego z dziećmi.

Na udostępnionych przez Lewandowskich zdjęciach możemy zobaczyć, że większość dnia upływa im na odpoczynku nad basenem oraz zabawach z dziećmi w wodzie. Z kolei, na profilu piłkarza widzimy, że podczas urlopu celebrytom towarzyszy ich ukochana suczka, Bella.

Zobacz też:

Kaja Godek urodziła. "Lubię mieć dzieci, lubię być kobietą"

Amber Heard przegrała z tego powodu. Członek ławy przysięgłych ujawnił tajemnicę

Małgorzata Rozenek-Majdan o ciąży i zmianach po porodzie. Wyznała całą prawdę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy