Reklama

Reklama

Reklama

Robert Lewandowski zmienił się pod wpływem dzieci. W końcu otworzył się na innych

Robert Lewandowski (33 l.) jeszcze do niedawna był dość skrytym i zamkniętym w sobie człowiekiem. Dopiero narodziny dzieci sprawiły, że jeden z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy otworzył się na ludzi. W programie "WojewódzkiKędzierski" opowiedział o lekcjach, które wyciągnął z życia rodzinnego oraz o pięknej relacji, która łączy go z ukochaną żoną, Anną Lewandowską.

Robert Lewandowski: kariera sportowa

Robert Lewandowski to dziś jedna z największych sław w świecie sportu. Piłkarz Bayernu Monachium oprócz wspaniałej kariery zawodowej, może poszczycić się wieloma sukcesami biznesowymi. Posiada własną restaurację i jest twarzą wielu luksusowych marek. 

Na co dzień Lewandowski otacza się ogromną liczbą osób. Musi umieć odnaleźć się w przeróżnych sytuacjach. Okazuje się, że w przeszłości taka forma funkcjonowania mogła być dla piłkarza nie lada wyzwaniem. Jak wyznał w ostatnim wywiadzie udzielonym dla Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, jeszcze nie tak dawno Lewandowski był człowiekiem dość zamkniętym w sobie. Jego charakter uległ sporej zmianie dopiero po przyjściu na świat córki, Klary.

Reklama

Piłkarz nie ukrywa, że jego dawna oziębłość była rodzajem maski, którą na siebie nakładał. Tak szczerych słów ze strony Lewandowskiego nie słyszeliśmy nigdy wcześniej.

W rozmowie piłkarz zdradził, że w przeszłości doznał wielu zranień. To właśnie za sprawą trudnych doświadczeń zamknął się w sobie. Kuba Wojewódzki próbował dopytać o szczegóły wspomnianej przez Lewandowskiego sytuacji. Chciał ustalić, czy piłkarz został oszukany przez przyjaciela.

Robert Lewandowski zmienił się pod wpływem dzieci

Robert Lewandowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim pozwolił sobie na poruszenie wielu bardzo osobistych tematów. Choć zarówno piłkarz, jak i jego żona, Anna Lewandowska od lat starają się chronić swoją prywatność, tym razem zawodnik Bayernu Monachium dał się ponieść ogromnej szczerości. Powrócił myślami do dzieciństwa, które obfitowało w trudne momenty. 

To przede wszystkim za sprawą rodziny, którą stworzył wraz z Anną Lewandowską, stał się ciepłym, pełnym empatii człowiekiem. Trenerka fitness nauczyła go zupełnie innego podejścia do drugiego człowieka. 

Robert Lewandowski: życie rodzinne

Również rodzicielstwo miało niebagatelny wpływ na to, jakim człowiekiem jest dziś Robert Lewandowski. Piłkarz musiał nauczyć się rozmawiać z dziećmi na wszelkie tematy. Przyznaje, że wraz z upływem czasu, pytania stają się coraz bardziej skomplikowane. 

Z wypowiedzi piłkarza można wywnioskować, że w bardzo dojrzały sposób traktuje potrzeby swoich dzieci. Zawsze stara się być dla nich oparciem i pomagać w poznawaniu świata.

Piotr Kędzierski chciał się dowiedzieć czy któraś z dziewczynek jest podobna do Roberta lub Anny Lewandowskiej. Zdaniem piłkarza wpływ na to, jakimi dziećmi są Klara i Laura miało m.in. to, jak przebiegały ich narodziny. 

Anna Lewandowska wiele razy wspominała, że jej pierwszy poród był bardzo ciężki. 

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II zabroniła fotografowania z Lilibet. Bała się, że skradnie jej show?

Martyna Wojciechowska wyznała, jaki był jej pierwszy raz. Teraz wie, jak edukować córkę

Marianna Schreiber ma receptę na kryzys ekonomiczny. Proponuje zmianę waluty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama