Reklama

Reklama

Reklama

Anna Lewandowska na okładce prestiżowego magazynu. Prawdziwa ikona mody

Anna Lewandowska (33 l.) osiągnęła w życiu wszystko, o czym można marzyć. Żona Roberta Lewandowskiego ma na swoim koncie znakomite sukcesy sportowe, biznesowe oraz osobiste. Teraz do puli jej osiągnięć dołączyło zdjęcie na okładce prestiżowego magazynu "L'Officiel Monaco”. Celebrytka zapozowała w kilku zniewalających stylizacjach. Przy okazji zdradziła sporo szczegółów z życia córek.

Anna Lewandowska: osiągnięcia zawodowe

Anna Lewandowska od kilku lat ma bardzo silną pozycję w polskim show biznesie. Celebrytka dzięki ciężkiej pracy i samozaparciu zdobyła miano jednej z najpopularniejszych WAGs w Europie. W odróżnieniu od innych żon piłkarzy, Lewandowska samodzielnie rozwijała swoją karierę. Po zakończeniu przygody z karate, zajęła się prowadzeniem bloga żywieniowego, na którym wraz ze swoim zespołem dzieliła się poradami dotyczącymi odżywiania oraz zdrowego stylu życia. Od 2016 roku posiada własną markę żywieniową, która nieustannie się rozwija. Oprócz tego, jest właścicielką firmy produkującej kosmetyki oraz autorką popularnych nagrań treningowych.

Reklama

Anna Lewandowska nie spoczywa jednak na laurach i stale poszerza swoją działalność. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego miała okazję zapozować na okładce prestiżowego pisma "L'officiel Monaco". Trenerka wystąpiła w aż kilku różnych stylizacjach. Udzieliła również wywiadu, w którym zdradziła zaskakujące tajemnice, dotyczące jej córek. Okazuje się, że dzieci gwiazdy mają już pewne preferencje modowe. Czy to oznacza, że któraś z nich pójdzie w ślady mamy?

Anna Lewandowska na okładce prestiżowego magazynu

Anna Lewandowska przy okazji eleganckiej sesji zdjęciowej zgodziła się zdradzić kilka sekretów z życia rodzinnego. Żona Roberta Lewandowskiego wyznała, że jej córka Laura jest ogromną miłośniczką butów.

Na okładce "L'officiel Monaco" możemy podziwiać Annę Lewandowską w dość klasycznym wydaniu. Celebrytka zapozowała w krótkim golfie w kolorze bieli, który odsłonił jej wyrzeźbiony ćwiczeniami brzuch. Dopełnieniem stylizacji były modne w tym sezonie czarne, skórzane spodnie. Tym razem Lewandowska zamiast burzy fal, postawiła na skromne, gładkie uczesanie, które podkreśliło jej rysy twarzy. Trzeba przyznać, że zaprezentowała się jak rasowa modelka. Podczas zorganizowanej w Paryżu sesji Anna Lewandowska ubrała kilka różnych zestawów ubrań. W każdym wyglądała fenomenalnie. Trenerka przyznała, że było to dla niej niezapomniane przeżycie.

Zobacz też:

Paulina Koziejowska świętuje 40. urodziny. Maciej Orłoś w roli "dziadka"

Jakub Rzeźniczak ma nowy plan leczenia Oliwiera. Co na to Magdalena Stępień?

Krzysztof Krawczyk junior walczy z chorobą. Ataki przypominają furię. "Czasem trzeba wzywać pogotowie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy