Reklama
Reklama

Anna Lewandowska podczas igraszek z Robertem. Wyjątkowo gorące wakacje

Anna Lewandowska (33 l.) i Robert Lewandowski (33 l.) wybrali się na zasłużony wypoczynek. Para celebrytów podzieliła się z internautami najnowszymi zdjęciami z wakacji w Turcji. Pokazali wspólne igraszki na plaży. Było naprawdę gorąco i to nie za sprawą upalnej pogody.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na urlopie w Turcji

Lewandowscy w ostatnim czasie byli bardzo zapracowani. W ich życiu sporo się działo. Oboje mogą jednak uznać ten okres za wyjątkowo udany. Ich działania przyniosły bowiem wspaniałe skutki. Anna zorganizowała obóz sportowy, w którym uczestniczyła m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, a Robert zdobył z Bayernem Monachium 1. miejsce w Bundeslidze.

Reklama

Po tych rewelacyjnych osiągnięciach przyszedł czas na zasłużony wypoczynek. Lewandowscy wraz z całą rodziną wybrali się do Turcji na wakacje. Właśnie w tym miejscu w przeszłości Anna Lewandowska prowadziła swój pierwszy zagraniczny Camp by Ann.

Piłkarz Bayernu Monachium i jego żona nie muszą martwić się pieniędzmi, dlatego na miejsce swojego wypoczynku wybrali luksusowy hotel Regnum Carya. Doba dla czteroosobowej rodziny w pięciogwiazdkowym resorcie kosztuje ok. 1,5 tys. euro.

Widać, że urlop mija Lewandowskim w cudownej atmosferze. Oboje starają się maksymalnie wykorzystać wakacyjny czas, czego dowodzą zamieszczane przez nich w internecie zdjęcia. Jedno z nich bardzo podniosło temperaturę w internecie i to wcale nie za sprawą słonecznej pogody w Turcji. Anna Lewandowska położyła się na Robercie! Wszystko pokazała swoim obserwatorom. 

Anna Lewandowska podczas igraszek z Robertem

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski doskonale wiedzą, jak korzystać z wolnego czasu. Para bardzo aktywnie spędza czas na wakacjach. Trenerka fitness już wielokrotnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia oraz filmiki pokazujące jak w pocie czoła pracuje nad swoją sylwetką. Gwiazda znajduje również czas na relaks wyłącznie w towarzystwie ukochanego męża. W końcu jak każda mama potrzebuje nieco wytchnienia od codziennej opieki nad dziećmi.

Para stara się czerpać pełnymi garściami z chwil tylko we dwoje. Jedną z nich postanowiła podzielić się w sieci. Na Instagramie Roberta Lewandowskiego oraz jego żony ukazało się urocze zdjęcie, na którym widać, jak Anna Lewandowska leży na plecach swojego męża. Oboje z uśmiechami na ustach spoglądają wprost w obiektyw. Widać, że nieustannie dbają o to, aby żar ich miłości nie wygasł. 

Zobacz też:

Nie żyje Vangelis. Twórca muzyki do "Rydwanów ognia" przegrał z COVID-19

Bajeczne kreacje, głębokie dekolty i odważne wycięcia na gali Global Gift w Cannes!

Agnieszka Woźniak-Starak odsłoniła dekolt. Tak odważnej jej jeszcze nie widzieliśmy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy