Reklama
Reklama

Bajeczne kreacje, głębokie dekolty i odważne wycięcia na gali Global Gift w Cannes!

Cannes jak co roku, przyciągnęło największe sławy ze świata sztuki. Festiwal filmowy to jednak nie tylko okazja do oglądania dzieł filmowych, ale także wyjątkowe wydarzenie kulturalne oraz filantropijne. Podczas wczorajszej gali Global Gift mogliśmy podziwiać gwiazdy o wielkich sercach. Ich kreacje były olśniewające.

Cannes: gala Global Gift

Od 17 maja w Cannes odbywa się jeden z najsłynniejszych festiwalów filmowych na świecie. Z tej okazji nad Lazurowe Wybrzeże zjechały największe gwiazdy kina. Aktorzy, reżyserzy, producenci i muzycy przez 11 dni uczestniczą w rozmaitych wydarzeniach, związanych ze świętem kinematografii.

Choć większości osób Festiwal w Cannes może kojarzyć się wyłącznie z brylowaniem na czerwonym dywanie, ogromna rzesza sław wykorzystuje tę okazję również do działalności charytatywnej. Wczoraj na miejscu odbyła się gala Global Gift organizowana przez Fundację o tej samej nazwie. 

Reklama

Filantropijna organizacja non-profit, której podstawowym celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na życie dzieci, kobiet i rodzin w potrzebie zgromadziła wokół siebie rzeszę sław, które nie są obojętne na cierpienie innych. W tym roku ze względu na trwający konflikt zbrojny w Ukrainie, gala przebiegała pod hasłem "Heartbeat for Ukraine" (eng. "Uderzenia serca dla Ukrainy"). Na imprezie zjawili się m.in. Eva Longoria, Nicky Jam, Sylvie Tellier czy Tallia Storm. Ich stroje były zniewalające. Zobaczcie sami!

Zobacz też:

Strefa Gwiazd na festiwalu w Sopocie! Damian zdradzi wszystkie zakulisowe plotki...

Justyna Steczkowska i krytyka po opublikowaniu zdjęcia z synem. "Przykro, że ludzie potrafią zrobić tyle krzywdy"

Ralph Kaminski szykuje się na Polsat SuperHit Festiwal. „Kulisy są najciekawsze”

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cannes | Tallia Storm | Eva Longoria
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy