Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska wyznała, jaki był jej pierwszy raz. Teraz wie, jak edukować córkę

Martyna Wojciechowska (47 l.) od zawsze słynie z wielkiej otwartości. Dziennikarka przez lata aktywności medialnej przyzwyczaiła się do poruszania wszelkich tematów w przestrzeni publicznej. Nikt jednak nie mógł się spodziewać, że celebrytka posunie się aż tak daleko. Wojciechowska opowiedziała o swoich początkach przygody z seksualnością. Wyznała całą prawdę.

Martyna Wojciechowska: życie seksualne

W XXI wieku temat seksualności nikogo już nie gorszy. Świadomość własnego ciała, jego atutów i wad oraz akceptacja różnorodności całkowicie zmieniły podejście społeczeństwa do tych kwestii. Mimo to, w dalszym ciągu istnieje duża potrzeba edukacji, zwłaszcza wśród osób młodych.

Martyna Wojciechowska w udzielonym serwisowi "Fakt" wywiadzie zdradziła, jakie były początki jej życia intymnego. Dziennikarka naturalnie pozwoliła sobie na zachowanie pewnych szczegółów wyłącznie dla siebie, jednak nie miała nic przeciwko ocenie swojego pierwszego stosunku. Martyna Wojciechowska po raz kolejny udowodniła, że tematy tabu dla niej nie istnieją. Choć gwiazda nie wyznała, kim był jej pierwszy partner seksualny, z jej wypowiedzi dowiedzieć się można całkiem sporo. Wojciechowska nie ukrywała, że początki w świecie erotyki nie były dla niej zbyt satysfakcjonujące.

Reklama

Rozmowy na temat seksu zupełnie nie krępują dziennikarki. Wojciechowska stara się, aby również jej córka była dobrze wyedukowana w tej kwestii. Celebrytka nie ma najmniejszych wątpliwości, że Maria jest już gotowa, aby dowiedzieć się nieco więcej o tej sferze życia. 

Martyna Wojciechowska wyznała, jaki był jej pierwszy raz

Martyna Wojciechowska, podobnie jak szereg innych gwiazd wzięła udział w drugiej odsłonie projektu Sexed.pl. Kampania jest skierowana zwłaszcza do rodziców. W jej ramach powstała książka “SEXEDPL. Dorastanie w miłości, bezpieczeństwie i zrozumieniu. Przewodnik dla rodziców", która ma pomóc dorosłym w prowadzeniu świadomych rozmów na trudne i niekiedy szalenie krępujące kwestie związane z życiem seksualnym.

W przeszłości rodzice nie mogli liczyć na wsparcie tego typu publikacji i edukację seksualną musieli prowadzić nieco po omacku. Martyna Wojciechowska bardzo docenia fakt, że dziś jest to znacznie łatwiejsze. Dziennikarka czuje, że posiada narzędzia, które pozwolą jej odpowiednio wprowadzić córkę w świat seksu. 

Zobacz też:

Amber Heard może liczyć na wsparcie najbliższych. Siostra deklaruje gotowość do walki

Marianna Schreiber ma receptę na kryzys ekonomiczny. Proponuje zmianę waluty

Królowa Elżbieta II zabroniła fotografowania z Lilibet. Bała się, że skradnie jej show?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy