Reklama

Reklama

Reklama

Amber Heard może liczyć na wsparcie najbliższych. Siostra deklaruje gotowość do walki

Amber Heard (36 l.) przegrała batalię sądową z byłym mężem, Johnny'm Deppem, ale to nie oznacza, że aktorka zamierza dać za wygraną. W sieci wciąż trwa burza z udziałem przeciwników oraz sympatyków gwiazdy. W końcu głos w sprawie postanowiła zabrać młodsza siostra Amber Heard. Whitney Henriquez udzieliła jej szczerego wsparcia.

Amber Heard: przegrany proces

W ubiegłą środę trwający sześć tygodni proces z udziałem Amber Heard i Johnny’ego Deppa dobiegł końca. Ława przysięgłych uznała, że w części artykułu opublikowanego na łamach "The Washington Post" aktorka trzykrotnie dopuściła się zniesławienia. W związku z niesprawiedliwymi oskarżeniami, dotyczącymi rzekomej przemocy domowej oraz seksualnej, gwiazda będzie musiała zapłacić 15 milionów dolarów odszkodowania (ze względu na prawo stanu Virginia, sędzia obniżył jego wysokość do 10,35 miliona dolarów). Z kolei, Johnny Depp został uznany za odpowiedzialnego pojedynczego zniesławienia. Aktor za swoje przewinienie zapłaci 2 miliony dolarów.

Reklama

Wkrótce po ogłoszeniu wyroku, siostra Amber Heard opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym wyraziła solidarność z przegraną. W niedzielę na instagramowym profilu Whitney Henriquez ukazał się post potwierdzający jej wsparcie dla siostry.

Henriquez uczestniczyła w procesie swojej siostry. Uchodziła za kluczowego świadka obrony, ponieważ jako jedyna twierdziła, że była świadkiem fizycznej walki między Amber Heard i Johnny’m Deppem. 

Amber Heard ma wsparcie najbliższych

Whitney Henriquez przed sądem wypowiadała się m.in. na temat rzekomej kłótni, określanej jako "incydent na klatce schodowej", do której miało dojść w marcu 2015 roku, po tym, jak Heard odkryła dowody na to, że mąż zdradza ją z inną kobietą. Henriquez twierdziła wówczas, że Johnny Depp obwiniał Amber Heard o to, że sprowokowała go do tego. Aktor miał wbiec po klatce schodowej, aby chwilę później skonfrontować się z żoną i zadać Henriquez silny cios w plecy. Amber Heard odpowiedziała na atak ze strony Deppa, ponieważ obawiała się, że ten zepchnie jej siostrę ze schodów.

Dziś Henriquez również stoi po stronie swojej siostry. W opublikowanym w mediach społecznościowych poście oświadczyła, że Heard i jej prawnicy mieli świadomość, że proces będzie "walką podjazdową i że karty były ułożone przeciwko nim". Siostra aktorki zadeklarowała gotowość do walki. Czy to oznacza, że Amber Heard szykuje kontynuację procesu?

Zobacz też:

Zygmunt Chajzer załamany decyzją syna. Filip boi się spotkania z ojcem?

Kaja Paschalska pokazała się w skąpym bikini. Dół mało co zakrywa! Fani rozpływają się nad figurą

Reakcje dzieciaków Windsorów na spot Królowej z Paddingtonem. Urocze!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy