Reklama
Reklama

Amber Heard uciekła do swojego azylu na środku pustyni! Zaszyła się tam z córką

Amber Heard (36 l.) przegrała proces sądowy o zniesławienie wytoczony przez jej byłego męża, Johnny’ego Deppa. Tym samym jest mu winna 10 milionów dolarów odszkodowania oraz 5 milionów zadośćuczynienia. Jak donoszą amerykańskie media, aktorka znalazła wytchnienie w swojej pustynnej rezydencji, gdzie przebywa z córką z dala od Hollywood.

Amber Heard i Johnny Depp: koniec rozwodu dekady

Tak zwany cywilny proces stulecia, czyli głośny rozwód Johnny’ego Deppa oraz Amber Heard, z towarzyszącą mu kompromitującą rozprawą sądowa, którą analizował cały świat, nareszcie dobiegł końca. 

Gwiazdor "Piratów z Karaibów" został uznany za niewinnego, a była żona będzie musiała zapłacić mu ogromną kwotę za pomówienie i posądzenie o przemoc - 10 milionów dolarów odszkodowania oraz 5 milionów zadośćuczynienia.

Reklama

Aktor w triumflanym oświadczeniu wyznał, że sędziowie przysięgli przywrócili mu wręcz życie. Amber uznała z kolei, że nie była w stanie ulec znaczącym wpływom byłego męża i złożyła kontrpozew, w związku z którym Johnny Depp ma wypłacić jej 2 miliony dolarów. 

Proces uświadomił fanom jak toksyczny był to związek, a relacja aktorów była oparta o drastyczną przemoc. Sympatia opinii publicznej stała jednak raczej po stronie Depp'a.

Amber Heard ukrywa się z córką na pustyni?

Jak donosi "New York Post", Amber Heard przebywa obecnie z roczną córką w rezydencji oddalonej o około 200 kilometrów od Los Angeles. Dom aktorki w Yuca Valley otoczony jest przez pustynię Mojave. 

Oonagh Paige została urodzona przez surogatkę i przyszła na świat 8 kwietnia zeszłego roku. Imię otrzymała na cześć nieżyjącej matki gwiazdy. Amber nie chciała ujawniać, kto jest dawcą nasienia

Aktorka zainwestowała w nieruchomość z trzema sypialniami i łazienkami w 2019 roku, jak informują zagraniczne media. Willa miała kosztować ją 570 tysięcy dolarów w ramach prywatnego funduszu powierniczego na... dane swojego księgowego. 

Miejsce wyróżnia się 33-metrowym mostem, który łączy dom z altanką umieszczoną pośród gór. Specjalne okna z kolei zapewniają chłód wewnątrz pomieszczeń podczas doskwierających upałów. 

Czyżby już wcześniej wiedziała, że po procesie będzie potrzebowała więcej prywatności? 

Zobacz też:

Johnny Depp cytuje Senekę w oświadczeniu po wyroku: "Prawda nigdy nie ginie"

Rusza Pride Month 2022. Oto najgłośniejsze coming outy, które poruszyły Polską

Uderzenie rakietowe pod Lwowem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy