Reklama
Reklama

Reakcje dzieciaków Windsorów na spot Królowej z Paddingtonem. Urocze!

Obchody Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II dobiegły końca, ale media i fani rodziny królewskiej nadal przeżywają minione wydarzenia. Nie da się ukryć, że impreza upamiętniająca 70 lat monarchini na tronie, wzbudziła spore emocje. Również spot z 96-latką i misiem Paddingtonem w roli głównej podbija sieć!

Początkiem czerwca mieszkańcy Wielkiej Brytanii przeżywali ważne wydarzenia, bowiem uczczono 70-lecie panowania królowej Elżbiety II na tronie. Na obchody tłumnie zjechali się royalsi. Do ojczyzny zawitał nawet książę Harry z rodziną i przedstawił swoją córkę monarchini.

Na cześć królowej odbyła się msza w katedrze św. Pawła, a ku uciesze zgromadzonego tłumy, monarchini pokazała się na słynnym balkonie Pałacu Buckingham. To nie jedyna gratka dla jej fanów, bowiem 96-latka wystąpiła również w spocie, w którym towarzyszył jej miś Paddington!

Reklama

Reakcje dzieci Windsorów hitem w sieci!

Reakcje dzieciaków Windsorów na spot Królowej z Paddingtonem. Urocze!

Królowa Elżbieta II wystąpiła w 2,5-minutowym filmiku. W nagraniu do pałacu przychodzi miś Paddington i proponuje monarchini herbatę, a później pokazał, że ma schowaną kanapkę. Następnie królowa i miś stukają  łyżeczkami od herbaty w filiżanki w rytm przeboju grupy Queen "We Will Rock You". Piosenka ta otworzył sobotni koncert.

Film mogli oglądać zebrani, w tym cała rodzina królewska. Dzieciom Winsdorów tak spodobało się nagranie, że nie kryły emocji!

Królowa z misiem Paddingtonem! Tak dzieci reagują na jej spot

Książę William, księżna Kate i ich dzieci obserwowali spot z królową. Kiedy najmłodsi z royalsów zobaczyli, jak ich prababcia spotyka się z misiem i wyciąga kanapkę, wpadli w osłupienie, a następnie uradowali się tym widokiem.

Fotoreporterzy uchwycili na ujęciu uśmiechy na twarzach pociech przyszłego króla. Również William i Kate nie kryli radości z widoku 96-latki z animowanym misiem.

Zobaczcie również:

Skandale i kontrowersje za czasów panowania Królowej Elżbiety. Monarchini miała romans?

Gwiazdy, które są przeciwne operacjom plastycznym. "Nie wiem, czy naprawdę kogoś odmładzają"

Kourtney Kardashian eksponuje wdzięki. Ten dekolt przyciąga wzrok

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Platynowy Jubileusz | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama