Reklama
Reklama

Gwiazdy, które są przeciwne operacjom plastycznym. "Nie wiem, czy naprawdę kogoś odmładzają"

Aktorki takie jak Kate Winslet (46 l.) czy Jodie Foster (59 l.) od lat zachwycają urodą, choć nigdy nie miały operacji plastycznych. Czy wiesz, jakie jeszcze gwiazdy wyglądają pięknie bez pomocy skalpela? Sprawdziliśmy!

Najpiękniejsze gwiazdy bez operacji plastycznych

Czy operacje plastyczne są w tych czasach standardem? Na pewno jest ich coraz więcej. W social mediach z każdej strony atakują nas piękni ludzie, którzy każdego dnia mają czas na wykonanie perfekcyjnego makijażu i dobranie spektakularnej stylizacji. Operacje robią nie tylko osoby dojrzałe, ale też młode.

Czy istnieją gwiazdy, które nie poddają się presji społeczeństwa? Tak - i jest ich całkiem sporo!

Kate Winslet - niezmiennie piękna od lat

Kate Winslet zawsze wymykała się kanonom piękna. Już występując w filmie "Titanic" (1996 r.), musiała zmierzyć się z niemiłymi komentarzami na temat swojej wagi. Dziś powiedzielibyśmy, że aktorka padła ofiarą body shamingu.

Reklama

Choć nie ulega wątpliwości, że gwiazda spotkała się w życiu z wieloma przykrymi komentarzami, nigdy nie poddała się żadnej operacji plastycznej. Co więcej, jest ogromnym wsparciem dla osób, które wątpią w swoje naturalne piękno. 

Dobrym przykładem jest sytuacja, w której postawił ją reżyser serialu "Mare z Easttown". W jednej ze scen chciał poddać retuszowi wystający kawałek brzucha Kate. Nie zgodziła się na ten zabieg, dzięki czemu w serialu pokazano prawdziwe ciało aktorki, bez żadnych poprawek. Kate Winslet również w płatnych kampaniach stawia na naturalne piękno!

Jodie Foster przeciwniczką operacji

Jodie Foster należy do najbardziej bezkompromisowych aktorek Hollywood. Daleko jej do poddania się presji narzucanej ze strony social mediów, telewizji i prasy. Wiele razy podkreślała, że lubi siebie taką, jaką jest - i nie ma potrzeby się zmieniać. Jednocześnie często informuje, że nie ma problemu z operacjami u innych. 

Trzeba przyznać, że chociaż gwiazda ma prawie 60 lat, dalej jest piękną i pewną siebie kobietą!

Meryl Streep konsekwentna przez całe życie

Meryl Streep (72 l.) to jedna z tych gwiazd, która zachwycała urodą w młodości... i zachwyca teraz! Ta piękna aktorka prowadzi życie niepodobne do tego, jakie mają inni z branży. Od 1978 r. żyje w szczęśliwym małżeństwie, ma czwórkę dzieci i nigdy nie upiększała swojej urody. Od lat jest przeciwniczką operacji, a nawet botoksu czy liftingu.

Konsekwentna aktorka na łamach magazynu "Polityka" przyznała, że  "Prawdziwą osobowość aktora poznaje się po decyzjach, jakie on podejmuje".

Trzeba przyznać, że pomimo wieku Meryl Streep jest dalej zjawiskowa... i nie zwalnia tempa! W 2021 r. zachwyciła, występując m.in. w hicie Netflixa "Nie patrz w górę". W tym roku zobaczymy ja w serialu "Extrapolations".

Julia Roberts spróbowała i... nie poleca!

Julia Roberts (54 l.) to jedna z najsłynniejszych amerykańskich aktorek ostatnich trzech dekad. W odróżnieniu od swoich koleżanek kiedyś próbowała różnego typu zabiegów, np. botoksu. Nie wspomina tego dobrze. Dziś stosuje mniej inwazyjne metody na zachowanie pięknego wyglądu.

Julia na swoim Instagramie często pokazuje nie tylko piękne stylizacje, ale też normalne, codzienne życie - bez makijażu.

Drew Barrymore i jej piękny uśmiech

Drew Barrymore (47 l.) to popularna amerykańska aktorka, reżyserka, modelka i producentka filmowa. Mimo upływu czasu zawsze zachwyca nieskazitelnym uśmiechem!

Drew przyznaje, że z operacji zrezygnowała nie ze względu na lęk przed powikłaniami. Bała się, że mogłaby skończyć jako ofiara operacji plastycznych. Skutki takich działań mogłyby przekreślić jej karierę.

Trzeba przyznać, że aktorka zachwyca nawet w domowej stylizacji.

Julianne Moore w najlepszych latach swojej kariery

Aktorką, która zamyka listę, jest Julianne Moore (61 l.). Jej kariera, pomimo upływu lat, cały czas się rozwija. W rozmowie z magazynem "Health" wyjaśniła, czemu nigdy nie zdecyduje się na operację czy zastrzyk z botoksu:

Stanowisko gwiazdy jest niezmienne od wielu lat. Julianne Moore pięknie prezentuje się nawet podczas wieczornego odpoczynku - chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie.

Czy lubicie te gwiazdy? Trzeba przyznać, że naturalność widać nie tylko na ich twarzach - ale także w sposobie bycia! Życzymy im wielu wspaniałych ról, sukcesów i wytrwania w swoich postanowieniach.

Zobacz też:

Celebryci, którzy podjęli się "zwykłej" pracy. Jest ich wielu, ale kto by się spodziewał!

Telekamery "Tele Tygodnia" 2022: Znamy zwycięzców! Nie brakowało zaskoczeń, ale to Doda pozamiatała

Martyna Wojciechowska szuka pracy na Instagramie! Co się stało?

Ukraińskie media: Putin podał datę końca "operacji wojskowej"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy