Reklama
Reklama

Kaja Paschalska pokazała się w skąpym bikini. Dół mało co zakrywa! Fani rozpływają się nad figurą

Kaja Paschalska przebywa obecnie na wakacjach. Nie omieszkała więc zamieścić fotek w bikini. Jej figura modelki zrobiła wrażenie na fanach.

Kaja Paschalska: kariera

Kaja Paschalska, choć funkcjonuje w show-biznesie od najmłodszych lat, nie należy do ścisłej czołówki polskich gwiazd. Dotąd jest znana głównie tylko ze swojego udziału w "Klanie". Wprawdzie po drodze próbowała zrobić karierę piosenkarki, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Podobnie jak większość osób znanych, Kaja Paschalska prowadzi profil na Instagramie. Tam jednak też zgromadziła dotąd tłumów - jej konto obserwuje ok. 45 tys. osób.

Gwiazda "Klanu" robi jednak swoje i zupełnie się tym nie przejmuje. Aktualnie zresztą przebywa na wakacjach, upajając się słodkim lenistwem.

Reklama

Kaja Paschalska na wakacjach w skąpym bikini

To właśnie z letniego wypoczynku pochodzą jej najnowsze fotki na Instagramie. Na jednej pozuje w dość skąpym bikini, którego nie powstydziłaby się lubiąca odsłaniać swoje wdzięki Emily Ratajkowski. Strój jest tak skąpy, że ledwo zakrywa tatuaż aktorki!

Bikini doskonale obnażyło jej sylwetkę, która jest iście modelowa. Kaja Paschalska może się poszczycić niezwykle płaskim brzuchem, smukłymi ramionami oraz udami. Na fotce pozuje uśmiechnięta i radosna, zatem jak widać, wypoczynek jej służy.

Na drugim zdjęciu sprawia wrażenie, jakby była... topless lub naga! Fotka została jednak skadrowana, więc tylko ona sama wie, jak było naprawdę.

Fani natomiast zwrócili uwagę na doskonałą sylwetkę gwiazdy "Klanu" i w komentarzach wręcz rozpływają się na nią.

"Pięknie wyglądasz Kaja. Miłego wypoczynku.", "Bogini", A co to za tatuaż ??? pochwal się jak wygląda w całości, twoja uroda jest jak wino ,czym starsza tym ładniejsza, pozdrowionka" - czytamy.

Was również zachwyciła?

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Nie żyje Krzysztof, który poślubił Bogusię. Miał 56 lat

Tak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Znacznie różni się od tego sprzed kilku miesięcy...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska
Reklama
Reklama
Reklama