Reklama

Reklama

Reklama

Tak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Znacznie różni się od tego sprzed kilku miesięcy...

Krzysztof Krawczyk (†75 l.) zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Odejście artysty zszokowało jego wiernych fanów i pogrążyło w rozpaczy ukochaną żonę Ewę Krawczyk, która do dzisiaj nie pogodziła się z jego śmiercią. Andrzej Kosmala, wieloletni przyjaciel piosenkarza dba, by pamięć o nim pozostała wiecznie żywa. Niedawno pokazał w sieci, jak teraz wygląda grób artysty. Nie da się ukryć, że przez ostatnie miesiące bardzo się zmienił.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021. Artysta tuż przed śmiercią trafił do szpitala, bowiem dopadł go koronawirus. Wciąż pozostawał jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami, których prosił o modlitwę w tym trudnym czasie.

Piosenkarz pisał na swoim Facebooku, że "czeka go jeszcze jedna walka w życiu". Nikt nie spodziewał się jednak, że nie uda mu się jej wygrać. Na początku kwietnia poinformowano bowiem, że Krawczyk nie żyje.

W rocznicę śmierci artysty, pogrążona w żalu wdowa wyjawiła, że wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego Krzysztofa.

Grób artysty bardzo się zmienił

Reklama

Artysta spoczął na cmentarzu w Grotnikach i przez wiele miesięcy był celem wielu fanów, którzy chcieli pożegnać zmarłego piosenkarza. Teraz codziennym gościem pozostała tylko Ewa Krawczyk, która przychodzi na grób męża.

Andrzej Kosmala pokazał na Facebooku, jak teraz wygląda grób artysty. Patrząc na najnowsze fotki można mieć wrażenie, że na grób Krawczyka nie ma już takich pielgrzymek, jak kiedyś. 

Z nagrobka zniknęło już kilkadziesiąt zniczy. Można również dostrzec dużo mniej kwiatów. Z pomnika zniknęły też pluszowe maskotki, pozostawione tam przez fanów i Ewę Krawczyk.

Zobacz też:

To dlatego Katarzyna Cichopek nie komentuje rozwodu z Hakielem. Znajoma aktorki wszystko wypaplała...

Vanessa Hudgens zaskoczyła kreacjami na gali MTV! Pozowała niczym bogini, różowy motyl i... pracownica sexshopu

Księżna Kate zaskoczyła Brytyjczyków. W takiej odsłonie nikt jej jeszcze nie widział!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Ewa Krawczyk | Andrzej Kosmala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama