Reklama

Reklama

Reklama

Lewandowscy brylują na czerwonym dywanie. Na szyi Ani masywna kolia z brylantami!

Anna i Robert Lewandowscy olśniewają w Cannes, gdzie od kilku dni chętnie pozują na ściankach i brylują na imprezach. W czwartek trenerka zaprezentowała się w pomarańczowej sukni, do której dobrała kolię od Choparda!

Cannes 2022: Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy przebywają aktualnie na 75. Festiwalu Filmowym w Cannes. Codziennie pojawiają się nowe zdjęcia polskiej power couple. Małżeństwo pozuje na czerwonym dywanie w dobranych stylizacjach. 

Oczy wszystkich zwrócone są głównie na Anię, która zdecydowała się na sukienki przylegające do ciała, podkreślające jej atuty i nienaganną figurę. W czwartek mogliśmy podziwiać Lewandowskich podczas dwóch wydarzeń: na premierze filmu "Broker" oraz gali charytatywnej amfAR. 

Reklama

Cannes 2022: dwie stylizacje Lewandowskich

Na premierowym pokazie "Brokera" trenerka zaprezentowała się w czarnej sukni z głębokim wycięciem i marszczeniami na biuście. Natomiast Robert Lewandowski zachwycał w niebieskim garniturem z kamizelką. Do tego miał na sobie czarną koszulę i muchę. 

Ania Lewandowska przebrała się i na wieczornej gali pozowała do zdjęć w pomarańczowej sukni rozszerzanej od wysokości kolan, ciągnącej się aż do samej ziemi! Jednak uwagę zwróciła biżuteria sportsmenki... Na jej palcu mienił się sporych rozmiarów pierścionek, a na szyi masywna kolia z diamentami od Choparda. Firma ta jest oficjalnym partnerem 75. Festiwalu Filmowego w Cannes i dlatego wypożycza gwiazdom swoje najpiękniejsze produkty. 

Trzeba przyznać, że Lewandowscy czuli się świetnie, mimo że byli na świeczniku. Uśmiechali się i chętnie pozowali do kolejnych obiektywów. Mieli dokładnie zaplanowane stylizacje i nie mogło być mowy o wpadce. Gratulacje!

***

Zobacz także:

Patrycja Markowska "drży na samą myśl". To jednak nie były plotki o jej synu. "Mamy problem"

Jarosław Jakimowicz doigrał się? "Czarne chmury" nad gwiazdorem TVP. Prokuratura wszczęła śledztwo!

Tomasz Lis i Kinga Rusin: córka znanej pary pożegna się z posadą w "Przeglądzie Sportowym"?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama