Reklama

Reklama

Reklama

Tak wyglądają rodzice Karoliny Pisarek. Modelka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie

Rozgłos wokół ślubu Karoliny Pisarek, który odbył się w piątek, jeszcze się nie skończył. Młode małżeństwo udzieliło już pierwszego wywiadu i zrobiło romantyczną sesję zdjęciową dla magazynu. Obecnie Karolina na Instagramie oznacza wszystkie firmy. Młoda mężatka dodała także zdjęcie z rodzicami opatrzone wzruszającym opisem.

Kurz medialny po ślubie Karoliny Pisarek jeszcze nie opadł, a sama modelka jeszcze komentuje na Instagramie piątkowe wydarzenie i chętnie korzysta z usług mediów do promocji całego wydarzenia. Młoda Para pojawiła się m.in. na okładce magazynu "Viva!".

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli jest nieważny?

Karolina Pisarek i Roger Salla w piątek, 10 czerwca 2022 powiedzieli sobie niesakramentalne, lecz legalne "TAK". Ślubu konkordatowego udzielił im pastor. Karolina Pisarek postanowiła też przyjąć nazwisko po mężu, więc będzie nazywała się Karolina Pisarek-Salla.

Reklama

Medialne wydarzenie było relacjonowane przez ich znajomych, którzy są influencerami i paparazzich. Jakby tego było mało, to same przygotowania do ślubu na kilka godzin przed ceremonią zostały uwiecznione przez paparazzich i opowiadane na bieżąco w stacji TVN.

Rodzice Karoliny Pisarek. Tak wygląda Monika Pisarek i Jacek Pisarek

Jak określiła to sama zainteresowana: "cała ceremonia i wesele moim zdaniem wyszły bajkowo". Obecne już małżeństwo przysięgło sobie miłość w plenerze, pośród luster i różowych kwiatów. Nie zabrakło ekskluzywnego namiotu weselnego z dekoracjami z różowych piór, kwiatów i balonów. Impreza była tak dobra, że prawie spłonął im tort na weselu.

Oprócz oznaczenia firm na Instastory, które zajmowały się organizacją ślubu i wesela, modelka nie mogła zapomnieć o najważniejszych osobach w jej życiu - rodzicach.

Z tej okazji, aby podziękować rodzicom oficjalnie, Karolina Pisarek-Salla dodała zdjęcie na Instagramie ze wzruszającym opisem:

"Mamo, Tato... Dziękuję za Waszą miłość, wsparcie i za to, że zawsze mogę na Was liczyć. Kocham Was najbardziej na świecie... Ten dzień też jest Waszym dniem".

Zobacz też: Ślubna sesja Karoliny Pisarek. Fani mają dość jej zdjęć: "Za dużo już"!

Mama Karoliny Pisarek. Monika Pisarek

Mama Karoliny Pisarek ma swojego Instagrama. Najwięcej zdjęć ma oczywiście z córką. Widać, że jest bardzo wspierającym rodzicem, ponieważ wspierała ją podczas nagrywania programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Monika Pisrarek dodała post w którym napisała: "Dałaś czadu kochanie! Jesteś najlepsza! Kocham Cię!".

Tata Karoliny Pisarek. Jacek Pisarek

Tata Karoliny Pisarek, Jacek Pisarek miał zaszczyt poprowadzić córkę do "ołtarza" podczas ślubu. Na swoim Instagramie Jacek Pisarek dodaje zdjęcia z córką, ich domem, a nawet ich samochodem! Urocze?

Zazdrościcie takich rodziców?

Zobacz też:

Kamil Sipowicz o wspomnieniach Kory z ośrodka sióstr zakonnych w Jordanowie: "Była tam też bardzo lesbijska atmosfera"

Makabryczna śmierć krakowskiej modelki. Jak zginęła „Piękna Zośka”?

Papież Franciszek pogarsza swój PR i broni Putina? "Spotkałem się z przywódcą państwa - mądrym człowiekiem"

Blanka Lipińska promuje masło "zero kalorii", a tu dietetyk popsuł jej szyki. "Zostałam oszukana"

Natasza Urbańska w zjawiskowej kreacji! Fani zachwyceni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Roger Salla

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy