Reklama

Reklama

Reklama

Tak wygląda wesele Karoliny Pisarek: bajkowy róż, kwiaty, pióra i luksus!

Karolina Pisarek i Roger Salla powiedzieli sobie dzisiaj "TAK". Małżeństwo przysięgło sobie miłość w plenerze, pośród luster i różowych kwiatów. Czy o tym ślubie będzie głośno przez kolejne miesiące? Przekonamy się. Na razie zaproszeni goście bawią się na weselu Karoliny Pisarek. Jaka jest oprawa wesela? Bardzo luksusowa!

Karolina Pisarek wraz ze swoim ukochanym, Rogerem Sallą oficjalnie przysięgli sobie miłość. Uroczystość odbyła się w kompleksie Pałac i Folwark Łochów w otoczeniu zieleni, różowych kwiatów i dekoracji z luster. Ślubu udzielił im pastor, pomimo tego, że Karolina jest wierzącą katoliczką. 

Tak wygląda wesele Karoliny Pisarek: róż, kwiaty, pióra i luksus!

Motywem przewodnim były różowe kwiaty. Wisiały one na przezroczystych linkach tak, aby wyglądały, że lewitują. Do tego nie zabrakło różowych piór, przezroczystych balonów i jeszcze większej ilości różowych kwiatów!

Reklama

Wszystko dokumentowała managerka Karoliny Pisarek, Małgorzata Leitner.

Jak się bawią goście na weselu Karoliny Pisarek?

Modelka zaprosiła więcej influencerów, niż przedstawicieli tradycyjnych mediów. Ze "starej gwardii" miała być Grażyna Wolszczak, lecz na Instastory poinformowała, że nie będzie mogła dojechać.

Zatem wśród gości mogliśmy spotkać Magdalenę Pieczonkę, Patrycję Kazadi, Małgorzatę Heretyk z Ernestem Musiałem, Marcina Dubiela z Natalią "Natsu" Karczmarczyk, Wojtka Golę, influencerów z kanału "Dla pieniędzy", FitLovers, Osi Ugonoh, Harry’ego Jeffersona i Żaklinę Ta Dinh.

Pomponik życzy szampańskiej zabawy na weselu!
pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy