Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Pisarek przesadziła z weselem? Fani mają dość: "Pięknie, ale mam wrażenie, że za dużo już"

Karolina Pisarek (24 l.) oficjalnie jest już żoną Rogera Salli. Szeroko komentowany ślub należał do najgłośniejszych uroczystości tego roku i zdaje się, że modelka zrobiła wszystko, by każdy w Polsce wiedział, że powiedziała sakramentalne "tak". Świeżo upieczeni małżonkowie od niedawna zdobią okładkę jednego z kolorowych magazynów. Ku zdziwieniu celebrytki, fani powoli mają już dość przytłaczającej ilości newsów z wesela i piszą wprost: "Wszystko pięknie, ale mam wrażenie, że za dużo już". Przesadziła?

Karolina Pisarek przesadziła z weselem? Fani mają dość: "Pięknie, ale mam wrażenie, że za dużo już"

Karolina Pisarek wyszła za Rogera Sallę 10 czerwca podczas luksusowej ceremonii w towarzystwie rodziny oraz pokaźnej grupy celebrytów. Najdrobniejszy szczegół z "najważniejszego dnia w jej życiu" został uwieczniony na social mediach, a modelka zrobiła wszystko, by nikt nie zapomniał, że właśnie wzięła ślub. 

W sieci trudno było się opędzić od relacji z przygotowań do ceremonii, przysięgi małżeńskiej, pierwszego tańca pary młodej czy imponującego kącika ze słodkościami. Gdy emocje trochę opadły Karolina jeszcze raz opublikowała na InstaStories najważniejsze momenty z wielkiego dnia oraz zdradziła szczegóły przygotowań do uroczystości. 

Reklama

Na koniec pochwaliła się okładką kolorowego magazynu, na której wystąpiła w kolejnej sukni ślubnej w towarzystwie swojego męża. Okładkowe zdjęcie, choć przypadło do gustu fanom modelki, spotkało się też z gorzkimi komentarzami. Obserwatorzy zaczęli sugerować, że Karolina przesadziła z ilością udostępnianych treści i w pewnym momencie wręcz... Nie dało się uciec od tematu jej wesela.

W komentarzach na Instagramie rozpoczęła się burza. Też przytłoczyły Was te ślubne rewelacje?

Zobacz też:

Cleo planuje przebranżowić się na...

Joanna Brodzik pozwala synom bawić się lalkami i przymierzać sukienki

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Roger Salla

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy