Reklama
Reklama

Magdalena Cielecka pokazała prywatne zdjęcie. Tak spędza noce z Gelnerem

Magdalena Cielecka (50 l.), która dotąd słynęła z przywiązania do prywatności, zaskoczyła wszystkich zdjęciem, zamieszczonym na Instagramie. Aktorka pokazała zdjęcie ze wspólnej nocy z aktualnym partnerem, spędzonej w Paryżu...

Magdalena Cielecka, jedna z najpiękniejszych polskich aktorek ma za sobą kilka burzliwych związków. Przez 10 lat była w skomplikowanej relacji z Andrzejem Chyrą. Rozeszli się, gdy aktorka zrozumiała, że ukochany się dla niej nie zmieni i miała rację. Zrobił to dopiero lata później, dla swojego synka. 

Od rozstania z Chyrą, wielu mężczyzn traciło głowę dla Magdy. Łukasz Garlicki sprawiał wrażenie mocno zaangażowanego, ale aktorka chyba traktowała go nie do końca poważnie. Ostatecznie zdecydowała się na związek z promotorem kultury izraelskiej, Dawidem Wajntraubem. Spędzili razem 3 lata, jednak kiedy Wajnraub sfinalizował swój rozwód i zaczął napomykać o ślubie, Cielecka straciła zainteresowanie. 

Reklama

Podczas wspólnych prób w Teatrze Narodowym zaiskrzyło między nią i młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem. Media za oficjalny początek ich związku uważają styczeń 2019 roku. Cielecka nigdy nie uchodziła za osobę, chętnie dzielącą się swoją prywatnością, więc z nowym związkiem też się nie obnosiła. Wygadał się za to Bartosz. Rok temu, podczas nagrywania programu „Światła na” w jednej z modnych knajpek na ulicy Marszałkowskiej, wymsknęło mu się krótkie, lecz znaczące zdanie: 

Magdalena Cielecka potwierdza nowy związek

Z czasem również Cielecka zaczęła traktować związek z Gelnerem poważnie. Doszło nawet do tego, że potwierdziła na Instagramie fakt, ze są razem. Zamieściła zdjęcie ze wspólnej wycieczki do Paryża. Fotografię ukazującą ich razem przy kawiarnianym stoliku opatrzyła podpisem: 

Czyli to już oficjalne…

Zobacz też:

Kayah w wulgarny sposób potraktowała reporterów w Sopocie. Nie gryzła się w język

Kourtney Kardashian w sukience z Matką Boską. Przesadziła?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy