Reklama
Reklama

​Bartosz Gelner się wygadał. Wrócili do siebie z Cielecką?

Bartoszowi Gelnerowi przypadkiem wymsknęło się krótkie, lecz znaczące wyznanie. Cielecka, która pilnie strzeże swojej prywatności, nie będzie zachwycona...

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka od dwóch lat pozostają w skomplikowanej relacji. Pierwsze plotki o uczuciu łączącym 49-letnią aktorkę z młodszym o 16 lat Gelnerem pojawiły się 2 lata temu, po rozstaniu Magdy z promotorem kultury izraelskiej, Dawidem Wajntraubem.

Byli razem przez 3 lata, ale podobno poróżniły ich plany ślubne.  Kiedy Cielecka zaczęła o nim wspominać,  Wajntraub był nadal formalnie żonaty. Kiedy w końcu się rozwiódł, Magda doszła do wniosku, że właściwie ślub nie jest jej do szczęścia potrzebny. Od słowa do słowa skończyło się rozstaniem. Kiedy zaczęła spotykać się z Gelnerem, początkowo mało kto wierzył, że to coś poważnego. Nie ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, tylko dlatego, że Magda nie dała się dotąd poznać jako kobieta szczególnie stała w uczuciach. Kiedy w marcu zeszłego roku pojawiła się informacja o rozstaniu pary, zdziwienia raczej nie było. 

Reklama

Bartosz Gelner się wygadał

Aktorskiej parze udało się zaskoczyć wszystkich dopiero 2 miesiące później, gdy okazało się, że do siebie wrócili. Wtedy stało się jasne, że dla aktorki nie był to jedynie przelotny romans

Ostatnio Gelner trochę się na ten temat wygadał. Wyszło przypadkiem, w trakcie nagrywania programu „Światła na” w jednej z modnych knajpek na ulicy Marszałkowskiej. 33-letniemu aktorowi wymsknęło się krótkie, lecz wiele mówiące wyznanie: 

Oj, Cielecka nie będzie zachwycona. Bardzo jej zależało na tym, by utrzymać ich związek z tajemnicy…


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy