Reklama
Reklama

Kayah w wulgarny sposób potraktowała reporterów w Sopocie. Nie gryzła się w język

W Sopocie trwa ostatni dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022, na którym pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich była Kayah. Artystka została nagrana, jak wchodzi za kulisy i omija fotoreporterów. Zwróciła się do nich w bardzo nieprzyjemny sposób...

Polsat SuperHit Festiwal 2022: recital Dody

Polsat SuperHit Festiwal odbywa się w dniach 20-22 maja. Na scenie w Operze Leśnej mieliśmy okazję zobaczyć gwiazdy, których single i płyty pokryły się platyną. W sobotę natomiast odbył się recital Dody, która świętuje 20-lecie swojej działalności muzycznej. 

Byliśmy świadkami niezwykłych duetów m.in. z Dodą zaśpiewała Justyna Steczkowska, z którą diwa od lat była skłócona. Jednak artystki zgodnie uznały, że nie będą już żyły przeszłością. Podczas koncertu zaśpiewały "Znak pokoju" (posłuchaj!).

Reklama

Nie brakowało też łez, ale tych z radości, ponieważ Doda spełniła swoje marzenie z dzieciństwa! Okazuje się, że od małego uczyła się i wzorowała na twórczości Beaty Kozidrak. W sobotę wokalistki wystąpiły razem. Mogliśmy posłuchać także Michała Wiśniewskiego i Dawida Kwiatkowskiego - o tym dowiecie się więcej tutaj!

Kayah w wulgarny sposób potraktowała fotoreporterów

Podczas festiwalu wystąpiła również Kayah. Zaśpiewała z Viki Gabor "Ramię w ramię". Artystka została nagrana jeszcze za kulisami, jak szybkim krokiem omijała fotoreporterów. Według informacji "Faktu" nie chciała pozować na ściance i odmówiła jakichkolwiek zdjęć. 

Gdy przechodziła między reporterami odezwała się do nich w wulgarny sposób: "nie zes*ajcie się!". Całe zdarzenie można obejrzeć na YouTubie. 

***

Zobacz także:

Tancerz nieoczekiwanie pocałował Darię! Takiej reakcji się nie spodziewał...

Doda w bajkowej kreacji. Nagle Wiśniewski zdarł z niej spódnicę!

Zalana łzami Doda! Niebywałe, co padło ze sceny o Kozidrak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah | Polsat SuperHit Festiwal 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy