Reklama
Reklama

Magda Gessler gasi atakujących ją internautów: "Życzę chęci do życia i pracy"

Magda Gessler zapewne inaczej wyobrażała sobie wymarzony urlop połączony z urodzinami. Najpierw zepsuły go plotki o jej rzekomym rozstaniu ze stacją TVN, a teraz jeszcze musi mierzyć się z zazdrością niektórych internautów.

Magda Gessler nie może spokojnie wypocząć na urlopie

Magda Gessler nie może spokojnie odpocząć. Kiedy zaczynała swój wymarzony urlop na Teneryfie media rozpisywały się o jej rzekomym odejściu z TVN. Insynuacje, że restauratorka miałaby opuścić rodzimą stacjędoprowadziły gwiazdę "Kuchennych rewolucji" do szału. Ze słonecznej wyspy wysłała oświadczenie, w którym dementuje wszelkie plotki na ten temat. Z żalem pisze, że media zakłócają jej "7 dni na regenerację", a ona chciałaby mieć "anielski spokój". Gessler zwróciła również uwagę na to, że zawsze, gdy wyjeżdża na urlop, to ktoś musi jej go "obs**ć".

Reklama

Jednak to nie koniec. Jeśli Magda Gessler myślała, że spokojnie wypocznie, to się pomyliła. Hejterów i zazdrośników nie brak. Restauratorka pokazała w sieci kilka zdjęć i relacji, jak spędza czas na Teneryfie. Była kąpiel z delfinami, kolacja, podczas której gwiazda delektowała się afrodyzjakami i relaks na jachcie. Dodatkowo Magda Gessler obchodziła 10 lipca swoje 69 urodziny. Ten wyjątkowy dzień spędziła z ukochanym też na hiszpańskiej wyspie. 

Urlop restauratorki kłuje niektórych w oczy. Jedna z internautek napisała wprost  Magdzie Gessler, że nie wszystkich stać na taki wypoczynek.

Magda Gessler odpisała i podkreśliła, że ciężko pracuje na swoją pozycję. Chce być dla wielu osób w jej wieku inspiracją i pokazać, że dla chcącego nic trudnego.

Mimo wszystko restauratorka postanowiła nie przejmować się docinkami i uwagami internautów. Swój urlop oceniła, jako udany.

Zobacz też:

69. urodziny Magdy Gessler! Lara Gessler pokazała zdjęcia z rodzinnego albumu!
Zapłakany Fabijański cytuje Herberta. Skandal z Rafalalą tłumaczy... narkotykami!

Kryzys wokół sprawy Lisa pogrąża RASP. Chcą pociągnąć do odpowiedzialności świadka

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy