Reklama
Reklama

Zdrójkowski przeszedł metamorfozę po rozstaniu. Porównuje się do "Lewego". Ale ciacho!

Adam Zdrójkowski (22 l.) po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską (23 l.) zmienił się nie do poznania. Aktor opublikował na Instagramie serię zdjęć z Chorwacji, na których chwali się umięśnionym torsem. Ale z niego przystojniak!

Adam Zdrójkowski jest gwiazdorem serialu "rodzinka.pl", gdzie wcielał się w rolę Kuby Boskiego. Widzowie mogli oglądać go również jako prowadzącego "The Voice Kids" czy program na antenie Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Brał także udział w 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poprowadził też Sylwestra 

Wraz z Wiktorią Gąsiewską tworzyli jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Niestety w zeszłym roku poinformowali fanów o rozstaniu. Aktor bardzo przeżywał miłosny zawód, zwłaszcza, że była partnerka została przyłapana przez fotoreporterów w objęciach tancerza, Jakuba Lipowskiego, tuż po finale "Tańca z gwiazdami".

Reklama

Sprawy nie ułatwiał fakt, że brat bliźniak Adama grał z jego byłą ukochaną w serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Dzisiaj na szczęście temat został już zamknięty, a przed aktorami kolejne wspólne projekty zawodowe. 

Adam Zdrójkowski przeszedł metamorfozę po rozstaniu

Trzeba przyznać, że Zdrójkowski przeszedł sporą metamorfozę od rozstania z Wiktorią. Aktor właśnie pochwalił się na Instagramie serią zdjęć, na których pokazuje swój umięśniony tors

Adam przebywa obecnie na wakacjach w Chorwacji. 22-latek w jednym z postów nawiązał do transferu Roberta Lewandowskiego, który od niedawna gra już w barwach klubu FC Barcelona. 

Ale z niego przystojniak! 

Zobacz też:

Adam Zdrójkowski poświęcił zdrowie dla kariery. Musiał brać antydepresanty!

Daria Zawiałow pokazała nowego chłopaka. To muzyk z jej zespołu!

"Po co takie oszustwo?". Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama