Reklama
Reklama

Znany bliźniak w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego brat już próbował swoich sił...

Jakub Zdrójkowski (22 l.) będzie kolejnym uczestnikiem jesiennej edycji uwielbianego przez widzów show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego powalczy w 17. Edycji muzycznego programu. Sprawdzi się lepiej od brata?

Już jesienią na ekrany telewizorów powraca kolejna edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W 17. edycji zobaczymy m.in. Kasię Wilki, Michała Milowicza, Janusza Radka, czy Katarzynę Ucherską. Teraz "Plotek" poinformował, że do tego grona dołączy Jakub Zdrójkowski.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmiana za stołem jurorskim

W nadchodzącej edycji programu nie zobaczymy również przy stole jurorskim Krzysztofa Cugowskiego. Muzyka zastąpi w tej roli Robert Janowski, który również prezentował już swoje umiejętności wokalne w show.

Reklama

Występy uczestników będą więc oceniać Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Robert Janowski. To właśnie ich będzie musiał oczarować Jakub Zdrójkowski, który, podobnie jak jego brat Adam zaprezentuje fanom formatu swój talent wokalny.

Kim jest Jakub Zdrójkowski?

Jakub Zdrójkowski, podobnie jak jego brat bliźniak Adam Zdrójkowski, jest aktorem. Dużą popularność przyniósł mu występ w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", w którym wciela się w rolę Nikodema Kowalskiego.

Aktora można było oglądać również m.in. w "rodzince.pl", "Ojcu Mateuszu", "Barwach szczęścia", czy w "Hotelu 52". Zdrójkowski mógł sprawdzić się również w roli prowadzącego. Od 2012 roku do 2014 roku prowadził program kulinarny dla dzieci na Teletoon+.

Adam Zdrójkowski w 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dotarł aż do finału, kończąc program na trzeciej pozycji. Czy Kubie uda się przebić ten wynik?

Zobacz też:

Beyonce siedzi nago na koniu. Obfitymi kształtami promuje nową płytę!

69. Festiwal Filmowy Taormina: Eva Longoria kusi w prześwitującej koronce. Co za figura!

Małgorzata Kożuchowska w bikini "byczy" się w basenie. Takie zdjęcia u niej to rzadkość...

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy