Reklama
Reklama

Adam Zdrójkowski poświęcił zdrowie dla kariery. Musiał brać antydepresanty!

Adam Zdrójkowski (21 l.) zrobił ogromną karierę w bardzo młodym wieku. Największą rozpoznawalność przyniósł mu serial "rodzinka.pl". W szczerym wywiadzie opowiedział o kulisach swojej sławy. "Byłem na lekach antydepresyjnych" - wyznał aktor.

Adam Zdrójkowski to aktor i prezenter telewizyjny, który swoją karierę zaczynał od serialu "Rodzina zastępcza" jako Pawełek. Później wcielał się w Kubę Boskiego w serialu "rodzinka.pl".

W 2016 roku brał udział w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", a w 2021 roku prowadził kulisy Polsat SuperHit Festiwal. W zeszłym roku mogliśmy oglądać go również w muzycznym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zajął trzecie miejsce.

Był też partnerem Wiktorii Gąsiewskiej, z którą jego brat Jakub gra obecnie w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". Teraz Zdrójkowski dołączył z kolei do obsady serialu "Przyjaciółki", gdzie gra fryzjera, Patryka.

Reklama

Adam Zdrójkowski był na lekach antydepresyjnych

Okazuje się, że sukces i szeroka rozpoznawalność w tak młodym wieku miały wysoką cenę. Adam wyznał, że błyskawiczna kariera, a także prywatne problemy, jak głośne rozstanie z Wiktorią, negatywnie wpłynęły na jego zdrowie psychiczne.

Do tego stopnia, że był zmuszony wspomagać się antydepresantami.

Teraz Adam stara się zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym i nieco redukować ilość obowiązków. Porażki mimo wszystko wiele go nauczyły.

Pamiętaj, że w trudnej sytuacji nigdy nie jesteś sam. TU znajdziesz listę telefonów, pod które możesz zadzwonić i poprosić o profesjonalną pomoc psychologa czy psychoterapeuty.

Zobacz też:

Allan Krupa nagrał rap z przekleństwami! Górniak jest przerażona

Elon Musk o majątku Władimira Putina. Zaskakujące, co zdradził miliarder

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy