Reklama
Reklama

Allan Krupa nagrał rap z przekleństwami! Górniak jest przerażona

Allan Krupa (18 l.) zadebiutował jako raper pod pseudonimem Enso i wypuścił najnowszy singiel "Lambada". Edyta Górniak, która sfinansowała mu teledysk na osiemnastkę, jest przerażona ilością wulgaryzmów u syna! Słuchacze z kolei dopatrują się inspiracji Matą. Jak oceniacie?

Allan Krupa zadebiutował jako raper

Allan Krupa jest jedynym synem Edyty Górniak oraz jej byłego męża, Dariusza Krupy. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że Allan jest jej "oczkiem w głowie".

Wygląda na to, że nastolatek postanowił pójść w ślady sławnej mamy. Najpierw próbował swoich sił jako producent muzyki elektronicznej, a tym razem zadebiutował jako raper!

Allan wypuścił właśnie swój najnowszy singiel "Lambada" pod pseudonimem Enso. 27 marca chłopak obchodził osiemnaste urodziny i z tej okazji mama sfinansowała mu teledysk do utworu.

Reklama

Uczestniczyła też w procesie powstawania klipu, dzieląc się swoimi cennymi radami. W końcu jest obecna w świecie show-biznesu nie od dziś.

Jakie wrażenie zrobiła na niej piosenka?

Edyta Górniak oceniła utwór syna

Nie da się ukryć, że w kawałku pojawia się sporo wulgaryzmów, a nawet wzmianka o narkotykach. Allan postanawia rozliczyć się z wizerunkiem jedynaka oraz chłopaka ze szkoły militarnej.

Co na to jego sławna mama?

Edyta Górniak przyznała, że nie lubi przekleństw i jest zaskoczona, że syn użył ich w piosence w sposób wyrafinowany. W domu nigdy nie przekroczył tej granicy.

Słuchacze z kolei dopatrują się w utworze inspiracji raperem Matą

Jak oceniacie?

Zobacz też:

Edyta Górniak staje murem za Kurskim po aferze z TVP! "Ja pracuję ze wszystkimi"

Elon Musk o majątku Władimira Putina. Zaskakujące, co zdradził miliarder

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy