Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska potwierdza rozstanie z Adamem Zdrójkowskim! Jest oświadczenie gwiazdy

Wciąż nie milkną echa po tym, jak Wiktoria Gąsiewska (22 l.) zabalowała z Jakubem Lipowskim na afterparty „Tańca z gwiazdami”. Po fali negatywnych komentarzy gwiazda w końcu zdecydowała się przerwać milczenie i wydać oświadczenie.

W poniedziałek 25 października odbył się finał XII edycji "Tańca z gwiazdami". Zwycięską parą okazał się Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Gdy emocje opadły, uczestnicy programu i osoby związane z produkcją udały się na imprezkę. 

Całe afterparty bacznie było obserwowane przez czyhających w pobliżu paparazzich, którzy dokładnie udokumentowali to, co działo się na celebryckiej imprezie. 

Następnego dnia sieć obiegły zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z Jakubem Lipowskim. Oboje nie szczędzili sobie czułych gestów i nie odstępowali siebie na krok. 

Reklama

Internauci byli w szoku, gdyż do tej pory aktorka związana była z Adamem Zdrójkowskim (sprawdź!). Para spotykała się od 2017 roku.

Wiktoria Gąsiewska potwierdza rozstanie z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska do tej pory nie komentowała medialnych doniesień o jej domniemanym rozstaniu z dotychczasowym partnerem Adamem Zdrójkowskim. Teraz jednak postanowiła wydać na Instagramie specjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że ona i Adam nie są już razem. 

Macie pomysł, dlaczego aktorska para mogła się rozstać?  

Zobacz też:

Elżbieta z "Rolnika" znalazła tanią siłę roboczą?

Kamila z "Rolnika" żyje jak milionerka! Pokazała wspaniałą posiadłość 

Demi Rose pokazuje luksusy, w jakich żyje! Powalające!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy