Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony": Elżbieta znalazła sobie tanią siłę roboczą?! Zachowanie wybranków doprowadziło ją do szału!

Elżbieta z 8. edycji show "Rolnik szuka żony" wywołuje coraz bardziej skrajne emocje. Od samego początku budziła mieszane uczucia, ale po ostatnim odcinku programu - straciła sympatię wśród wielu widzów. Wszystko przez to, jak w pracy potraktowała swoich gości na gospodarstwie.

"Rolnik szuka żony" od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych programów publicznego nadawcy. W 8. edycji show nie brakuje emocji! Tym razem wśród uczestników pojawiły się aż dwie panie: Elżbieta i Kamila i to właśnie ich zachowanie jest szeroko komentowane przez widzów i media.

Ostatnio sporo zamieszania wywołuje Elżbieta - właścicielka ekologicznej plantacji truskawek. Ogrodnicza praca to największa pasja kobiety. W rozmowie z "Rewią" wyznała, że co prawda nie przepada mówić o sobie, ale doskonale zna swoją wartość.

Niestety zachowanie rolniczki coraz bardziej nie podoba się widzom programu. Elżbieta odrzuciła Andrzeja, twierdząc, że gwiazdorzy, a potem skreśliła kandydata, który kilka miesięcy wcześniej został wdowcem.

Reklama

Znalazła sobie robotników?

Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że to kobieta ogrzewa się w blasku jupiterów i korzysta z tego, że mężczyźni przybyli na jej gospodarstwo. Pojawiły się nawet głosy, że znalazła sobie tanią siłę roboczą.

Elżbieta chyba trochę za bardzo chciała pokazać panom, jak ciężka jest praca na gospodarstwie. Wybrankowie mogli bowiem przekonać się, jak wykańczające są to zajęcia. Najpierw musieli pielić truskawki, potem poprawić stan brzegu sztucznego stawu.

Rolniczka bacznie obserwowała panów i nie omieszkała zwracać im uwagę. Co więcej, nie kryła swojego oburzenia, gdy Ryszard wykonywał jakąś pracę po swojemu.

Nie da się ukryć, że atmosfera była niezwykle napięta, a panom również nie podobało się zachowanie kobiety.

To szczególnie oburzyło Elżbietę, bo wyznała, że to kolejny dzień, w którym Ryszard funduje sobie bilet do domu.

Internauci oburzeni zachowaniem Elżbiety!

Internauci również nie kryli, że nie podoba im się zachowanie rolniczki. Na Instagramie programu nie zabrakło słów krytyki pod adresem Elżbiety.

Myślicie, że uda jej się odnaleźć miłość w programie?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

Smutne, jak upokorzyli Frąckowiak! I to na oczach całej Polski 

Ogórek i Jakimowicz ujawnili prawdę o swojej relacji! A jednak 

Tak się bawi w USA! Półnagie zdjęcie hitem sieci 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 8" | TVP1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama