Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kamila żyje jak milionerka. Pokazała piękną posiadłość

W programie "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak wyglądają domu uczestników. Największe wrażenie zrobiła posiadłość Kamili Boś, o którą stara się trzech panów: Jan, Adam i Tomasz.

Kim jest Kamila Boś z "Rolnik szuka żony"?

Kamila ma 28 lat, mieszka w Starej Kornicy w województwie mazowieckim i jest producentką pieczarek. Ukończyła rachunkowość, miała być księgową. Trzy lata temu zdecydowała się jednak przejąć i samodzielnie poprowadzić pierwszą halę pieczarkarni.

Jak czytamy na oficjalnym profilu programu, dziewczyna "lubi postawić na swoim, zawsze mówi to, co myśli, potrafi szybko podejmować decyzje i posiada umiejętność dobrej organizacji czasu".

Jest życiową optymistką o dobrym sercu. Szuka mężczyzny starszego od siebie, postawnego, "o szczerym i ładnym uśmiechu". Nie lubi cwaniactwa, popisywania się i nie akceptuje kłamstwa, a jej największym marzeniem jest założenie rodziny.

Reklama

Internauci są pod wrażeniem osobowości i urody Kamili, choć wielu zarzuca jej i panom, że wzięli udział w show nie po to, by znaleźć miłość, ale wypromować siebie i biznes. Większość jednak jej kibicuje i zastanawia się, który z kandydatów zostanie "księciem pieczarek".

Kamila pochwaliła się ogromną posiadłością

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak mieszkają poszukujący miłości bohaterowie programu.

Dom, którym pochwaliła się Kamila, wyróżniał się spośród innych. To przestronna nowoczesna posiadłość, urządzona "na bogato" - kompletnie inna od tych, jakie zaprezentowali inni rolnicy. W salonie pełno luster, złotych dodatków.

Panowie spodobali się również rodzicom Kamili.

Tata uczestniczki dodał, że jeśli chodzi o mężczyzn, córka "ma dobry gust".

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE


Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

To początek polexitu?

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy