Reklama
Reklama

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka jesteśmy świadkami nieustannej przepychanki pomiędzy jego żoną, Ewą Krawczyk (61 l.), a synem Krzysztofem Igorem Krawczykiem (48 l.). Powodów wzajemnej niechęci do siebie jest wiele, ale przede wszystkim chodzi o spadek i pieniądze. Wdowa wyciągnęła w końcu rękę z propozycją, jednak syn zmarłego muzyka odtrącił ją.

Krzysztof Krawczyk zmarł pół roku temu. I chociaż minęło już tyle czasu, to emocje nie opadły. Cały czas obserwujemy nabierający tempa konflikt pomiędzy jego żoną, a synem. Niewyjaśnione sprawy spadkowe podzieliły rodzinę muzyka, wydaje się, że nieodwracalnie.

Ewa Krawczyk wyciąga rękę do pasierba

Wdowa po Krawczyku, Ewa Krawczyk postanowiła wyciągnąć rękę do pasierba. Zdaje sobie sprawę z tego, że dla jej zmarłego męża, rodzinne relacje były priorytetem, dlatego postanowiła je naprawić. 

Ponieważ wie, jak ważny był dla męża syn z poprzedniego małżeństwa, to zarezerwowała mu... kwaterę na cmentarzu obok muzyka. Ostatnio w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, co nią kierowało.

Igor Krawczyk nie chce pojednania

Reklama

Jak można się było spodziewać, Igor (sprawdź!) nie był tym pomysłem zachwycony i odrzucił propozycję macochy. Nie chce słyszeć o pojednaniu i nie widzi szans, żeby ich relacje uległy zmianie. Co więcej uznał, że sposób, który wdowa wybrała, by się pogodzić, jest nie na miejscu. Ciężko mu się dziwić... 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Krzysztof Igor Krawczyk | Ewa Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama