Reklama
Reklama

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Danuta Holecka ma kolejne powody do zadowolenia. Okazuje się, że prowadząca "Wiadomości" ma coraz mocniejszą pozycję w stacji, a jej kariera zawodowa nabiera jeszcze większego rozpędu. Do mediów trafiła właśnie informacja, że dziennikarka otrzymała propozycję poprowadzenia aż dwóch nowych programów i to o zaskakującej tematyce...

Danuta Holecka to jedna z czołowych dziennikarek na Woronicza, choć nie zawsze tak było. Przypomnijmy, że swoją przygodę z Telewizją Polską rozpoczęła w 1993 roku. 

Od tamtej pory konsekwentnie dążyła do celu, marząc o tym, by pojawić się w roli prezenterki w serwisie informacyjnym "Wiadomości".

Z biegiem lat jej marzenia się spełniły. Dziś jest szefową wydania serwisu informacyjnego w TVP i ulubienicą Jacka Kurskiego. 

Jednak jakiś czas temu głośno było o jej nagłym zniknięciu z wizji, które trwało ponad miesiąc. Plotkowano nawet, że może to być początek końca jej pracy w stacji, bo długo nie chciano podać powodów, dlaczego przestała pojawiać się na wizji.

Reklama

Dział prasowy stacji w końcu zabrał głos, tłumacząc że Holecka jest po prostu na urlopie, jednak jak udało nam się wówczas ustalić, prezenterka miała złamaną nogę, dlatego wymagała dłuższej rehabilitacji (Czytaj więcej TUTAJ). 

Pod koniec czerwca znów pojawiła się w studiu "Wiadomości", ale to nie koniec zaskakujących wieści z życia zawodowego Holeckiej. 

Danuta Holecka poprowadzi program o tematyce zdrowotnej

Okazuje się, że Danuta nie może narzekać na brak zajęć na Woronicza. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, dziennikarka otrzymała propozycję prowadzenia aż dwóch nowych programów. Tematyka jednego z nich jest sporym zaskoczeniem.

Szefowa "Wiadomości" została właśnie gospodynią programu "Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3". Czyżby niedawne problemy sprawiły, że taka tematyka stała się jej bliższa?

"Jak anonsuje nadawca – każdy odcinek ma być 'pojedynkiem pomiędzy dietetyczką (Anna Jelonek) a kucharzem (Dawid Budzich) o ciało (i duszę) gościa programu, a więc i o sympatię widza'. Program będzie trwał siedem minut" - czytamy.

Z informacji serwisu wynika także, że Holecka została również współprowadzącą programu publicystycznego "Echa dnia", który nadawany jest od poniedziałku do piątku, o godz. 22.20. 

Gospodarze formatu razem z zaproszonymi do studia gośćmi omawiają bieżące wydarzenia polityczne i społeczne z mijającego dnia. Ponoć szefostwo TVP3 nie ma żadnych wątpliwości, że Danuta świetnie sprawdzi się w tej roli.

"Zmiany w ramówce TVP3 wchodzą w życie 4 października. Mają na celu dość szybką (w perspektywie trzech lat) poprawę pozycji tej anteny i wywindowanie jej na trzecie miejsce pod względem oglądalności w grupie TVP" - donosi portal.

***

Nurkowie utknęli w zalanej kopalni, Trwa akcja ratunkowa

Strzelanina podczas koncertu. Sprawca zatrzymany

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Przykre, co spotkało Tomasza Raczka. Mówi o tym otwarcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | TVP1
Reklama
Reklama
Reklama