Reklama
Reklama

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Merkury cofa się częściej niż jakakolwiek inna planeta, a biorąc pod uwagę, że jest planetą komunikacji, jej ruchy mają realny wpływ na nasze samopoczucie. Do kiedy trwa retrogradacja Merkurego? Jakie są niezalecane czynności w tym czasie?

Retrogradacja to pozorne cofanie się planet, która jest tak naprawdę jedynie złudzeniem optycznym. Jednak skutki Retrogradacji Merkurego mają realny wpływ na zachowanie ludzi, a także... sprzętów w domu, które mogą w tym czasie się zepsuć. Pogorszenie samopoczucia, rozdrażnienie i złość to tylko jedne z wielu wachlarzy emocji w czasie Retrogradacji Merkurego, który pozostanie z nami na dłużej.

Retrogradacja Merkurego w Wadze we wrześniu 2022

Możesz czuć się otwarty na rozmowy z ludźmi z przeszłości i doprowadzić do rozwiązań dotyczących starych nieporozumień. Jednak teraz nie jest czas na impulsywne decyzje, a tego typu rozmowy powinny być traktowane ostrożnie.

Reklama

Zobacz też horoskop tygodniowy na 8-14 września 2022 pod znakiem Retrogradacji Merkurego i Pełni Księżyca Żniwiarzy.

Retrogradacja Merkurego rozpocznie się od dziś 9 września do 2 października

Retrogradacja Merkurego we wrześniu 2022. Jakie skutki przyniesie?

Merkury jest planetą głęboko osobistą, więc możemy oczekiwać, że nasze życie osobiste zostanie zakwestionowane lub przetestowane. Retrogradacja przybliża nas do naszego wnętrza, które trzeba ustawić na właściwej drodze do naszych celów i marzeń.

Merkury ma władzę nad takimi rzeczami, jak ogólna komunikacja, negocjowanie, kupowanie i sprzedawanie, słuchanie, podpisywanie umów i dokumentów, podróżowanie itd. Wszystkie te obszary życia oddziałują na nas, gdy Merkury funkcjonuje w retrogradacji. Wówczas, podejmowanie decyzji jest niezalecane.

Jest to czas, aby ponownie rozważyć sytuacje, relacje i doświadczenia w swoim życiu, aby określić, co chcesz przyciągnąć więcej. To idealny czas, aby przemyśleć swoje priorytety i odkryć, czy jesteś na dobrej drodze.

Jak długo potrwa retrogradacja Merkurego we wrześniu 2022?

Retrogradacja Merkurego trwa od 9 września 2022 do 2 października 2022, zaczynając w znaku Wagi, a kończąc na Pannie. Podczas tego cyklu nasze myślenie zwraca się do wewnątrz, gdy przeglądamy i ponownie oceniamy sprawy. 

Okresy retrogradacji Merkurego mogą być czasami podwyższonej wewnętrznej świadomości, w których medytacja, przerabianie starych planów i przeglądanie planów na przyszłość są faworyzowane bardziej niż zwykle. 

To oznacza też trudniejszy okres samych zmian, po których coraz bardziej przyzwyczajamy się do nowości. Sensowne jest obserwowanie i przyglądanie się, a nie podejmowanie krytycznych decyzji przy dzisiejszej zmianie.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy na 8-14 września 2022 pod znakiem Retrogradacji Merkurego i Pełni Księżyca Żniwiarzy

Pełnia Księżyca Żniwiarzy we wrześniu 2022 r. Nadchodzi czas zbierania duchowych plonów

Przepowiednia Aidy o potędze obfitości i jej konsekwencjach "wpadania w skrajności"

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: retrogradacja Merkurego | przepowiednie | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy