Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 8-14 września 2022 pod znakiem Retrogradacji Merkurego i Pełni Księżyca Żniwiarzy

Horoskop 8-14 września 2022 to przedstawienie kwintesencji prawdziwej natury znaków zodiaku. Ten tydzień nie pozostanie obojętny wobec takich astronomicznych wydarzeń jak Retrogradacja Merkurego w Wadze, czy Pełnia Księżyca Żniwiarzy. Sprawdź horoskop tygodniowy od 08 do 14 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Tydzień 8-14 września 2022 upłynie pod znakiem nadchodzących zmian. Wszystkie znaki zodiaku doświadczą Retrogradacji Merkurego w Wadze, a także Pełni Księżyca Żniwiarzy. Te dwa duże wydarzenia nie pozostaną bez wpływu na życie osobiste, duchowość i finanse. Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!

Reklama

Czym jest Retrogradacja Merkurego w Wadze?

Retrogradacja Merkurego w Wadzie zaczyna się od 9 września 2022. To właśnie dzięki cofaniu się planety, możesz poczuć się otwarty na rozmowy z ludźmi, analizowanie swojej przeszłości, a także skłonny do rozwiązania nieporozumień z przeszłości. To bardzo osobisty czas dla każdego znaku zodiaku w tym tygodniu.

Czym jest Pełnia Księżyca Żniwiarzy?

Z kolei 10 września 2022 od godz. 11:58 czeka nas kolejna pełnia księżyca, nazywana Pełnią Księżyca Żniwiarzy. Dokładniej pełnia księżyca pojawi się już w piątek po zachodzie słońca i będzie dryfowała po horyzoncie. Wrześniowa pełnia księżyca związana jest z czasem zbioru plonów przez rolników. W magiczną moc księżyca wierzyli nie tylko rolnicy, ale też rdzenni Amerykanie. Dzięki temu wiedzieli, że należy szykować się na nadchodzącą jesień i zimę.

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Baran

Baran 8-14 września 2022. W tych dniach możesz mieć do czynienia z pewnym zwątpieniem w siebie i niepewnością dotyczącą przyszłości. Staraj się znaleźć sposoby na przezwyciężenie tych lęków, abyś mógł później wykorzystać możliwości. Ważne jest teraz Baranie, abyś mógł podjąć kroki i stawić czoła tym lękom w konstruktywny sposób.

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Byk

Byk 8-14 września 2022. Masz mnóstwo motywacji do osiągnięcia zamierzonych celów, drogi Byku. Staraj się cieszyć uczuciem inspiracji i nie pozwól, aby niepewność zepsuła ten stan rzeczy. Zastanów się, czy nie bierzesz słów zbyt osobiście. Możesz także martwić się o rzeczy, które zostawiłeś niewykonane. Twórcze popędy są silne i możesz z nimi wiele zrobić, jeśli zapanujesz nad zwątpieniem w siebie.

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 8-14 września 2022. Twoja energia planet pracuje, aby kariera i życie miłosne budowały ze sobą pozytywne sojusze. Nadszedł więc czas, aby Bliźnięta poważnie potraktowały te konotacje i poprosiły o należne owoce sojuszy. Jeśli jesteś singlem, nadszedł czas, aby zadać sobie pytanie, czego naprawdę potrzebujesz od związku (w przeciwieństwie do tego, czego myślisz, że chcesz). 

Horoskop tygodniowy 8-14 września sierpnia 2022: Rak

Rak 8-14 września 2022.  Nadszedł czas, abyś był bezwzględnie wierny sobie i swoim prawdziwym pragnieniom. Raku, przestań iść na kompromisy, w pracy i relacjach! Jeśli problem wydaje się obecnie strasznie skomplikowany, to w rzeczywistości jest dość prosty do rozwiązania. Łatwe wyjścia nie dadzą ci satysfakcji, a jeśli wybierzesz trudną ścieżkę, powinieneś bardzo szybko poczuć się lepiej. Przysięgnij sam sobie, że po prostu się tam zatrzymasz.

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Lew

Lew 8-14 września 2022.  Będziesz dążył Lwie do większej równowagi i cierpliwości, a interakcje z ważną osobą mogą pomóc zobaczyć coś istotnego w sobie i swoim życiu. Wyzwania dla autorytetu sprawiają, że czujesz się potężny, ale mogą skończyć się niekończącymi się kłótniami. Dąż do wyższego celu i przestań widzieć problemy w drobnostkach. Na dłuższą metę będziesz szczęśliwszy, a ta postawa pozostawi ci dużo energii na rzeczy, które naprawdę mają znaczenie. 

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Panna

Panna 8-14 września 2022. Upewnij się, że w tym tygodniu zachowasz duże rezerwy cierpliwości, Panno. Jest ktoś, kto mocno cię zranił? Nie mów tej osobie, że jesteś gotów wybaczyć i zapomnieć, jeśli to jeszcze nie jest prawda. Nie ma nic złego w byciu złym, o ile jesteś szczery i rozważny w wyrażaniu tego. Udawanie, że wszystko jest w porządku, tylko wpędza cię w kłopoty i złe samopoczucie na dłuższą metę!

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Waga

Waga 8-14 września 2022.  Chcesz być produktywny, ale wciąż jesteś niezadowolony ze swojej obecnej pracy, harmonogramów, samopoczucia, zdrowia. Z pewnością w tym tygodniu wszystkie te emocje możesz poczuć mocniej. Na szczęście to niezadowolenie może być potężnym motywatorem do wprowadzania zmian. Teraz jest dobry czas, aby zająć się praktycznymi sprawami, zwłaszcza jeśli uda ci się wyciszyć rozproszenie i wewnętrznego krytyka Wagi.

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Skorpion

Skorpion 8-14 września 2022. Zachowaj szczególną czujność, jeśli jakaś kusząca oferta będzie wymagała dużej inwestycji (czasu lub pieniędzy) z twojej strony. Nie urodziłeś się wczoraj, więc powinieneś być w stanie zignorować każdą presję i podjąć własną decyzję we własnym czasie. Tworzenie planów i znajdowanie praktycznych rozwiązań problemów zawsze jest przyjemne dla Skorpiona

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Strzelec

Strzelec 8-14 września 2022. Zwróć uwagę na wszystko, co przychodzi nieoczekiwane. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się szalonym pomysłem, może stać się całkiem prawdopodobne (a nawet opłacalne) w przyszłości. Jeśli przegapisz tę szansę, możesz zobaczyć, że trafia ona do rywala, który nie wykorzysta jej (nawet w połowie) tak dobrze, jak ty. Nie martw się o zaangażowanie ani ryzyko. Wszystko, co musisz zrobić, aby otworzyć się na możliwości. Strzelcu, nigdy nie mów nigdy!

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Koziorożec

Koziorożec 8-14 września 2022. Toniesz w długach finansowych i uczuciowych. Ważne jest, aby wkrótce uregulować różnice, w przeciwnym razie możesz doświadczyć prawdziwego drenażu psychicznego i finansowego. Szukaj powodu, dlaczego tak się dzieje, zamiast zamiatać sprawy pod dywan. Energia Koziorożca gwarantuje, że odważne radzenie sobie z tym wszystkim jest satysfakcjonujące, a unikanie tego powoduje, że przeszłość powraca, by cię prześladować.

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Wodnik

Wodnik 8-14 września 2022. Logika jest dobra, ale twoje pasje również są fascynujące same w sobie. Nie bądź zbyt szybki, aby odrzucić je tylko dlatego, że coś nie wyszło ci za pierwszym razem. Zamiast tego weź pod uwagę zarówno dane dotyczące lewej, jak i prawej półkuli i nigdy nie lekceważ żadnych przeczuć, które możesz mieć na dany temat. Łatwo jest uwierzyć własnym oczom, ale na razie lepiej jest słuchać swojego serca, Wodniku.

Horoskop tygodniowy 8-14 września 2022: Ryby

Ryby 8-14 września 2022. Szykuje się więcej obowiązków niż zwykle, ale jesteś przecież niezniszczalny. Gdy ludzie zwracają się do ciebie i możesz im pomóc, czujesz, że stajesz się najlepszy na świecie. Z drugiej stony Ryby mogą czuć się defensywnie wobec swoich uczuć lub przestrzeni osobistej. To odwrócenie może doprowadzić cię do obwiniania samego siebie, ale oprzyj się tej pokusie. Zamiast tego skup się na zachowaniu równowagi!

Zobacz także:

Pełnia Księżyca Żniwiarzy we wrześniu 2022 r. Nadchodzi czas zbierania duchowych plonów

Przepowiednia Aidy o potędze obfitości i jej konsekwencjach "wpadania w skrajności"

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

Brama Lwa została otwarta. Przepowiednia Aidy: "To moc nieskończoności"

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | Astrologia | retrogradacja Merkurego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy