Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną i radiową oraz osobowością medialną. Przez lata była związana z Telewizją Polską oraz z kilkoma rozgłośniami radiowymi. Od 2013 roku współpracuje z Grupą TVN. Co wiemy o tej znanej prezenterce?
Agnieszka Woźniak-Starak - najważniejsze informacje
Agnieszka Woźniak-Starak otworzyła się na temat nowego partnera /Kurnikowski /AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  15.04.1978

 • Miejsce urodzenia:

  Warszawa

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

  • Piotr Woźniak-Starak
 • Zawód:

  dziennikarka

 • Produkcje:

Agnieszka Woźniak-Starak jest polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną i radiową oraz osobowością medialną. Przez lata była związana z Telewizją Polską oraz z kilkoma rozgłośniami radiowymi. Od 2013 roku współpracuje z Grupą TVN. Co wiemy o tej znanej prezenterce?

Młodość

Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie. Jest jedynaczką, a swoje dzieciństwo wspomina jako bardzo szczęśliwe. Była aktywna od najmłodszych lat, a w szkole podstawowej długo pełniła funkcję przewodniczącej szkoły. Wykazywała również talent plastyczny, a jej matka chciała, by rozwijała się w tym kierunku. Jednak Agnieszka sprzeciwiła się tym planom. Kiedy była nastolatką, zaczęła interesować się motoryzacją, a na 18. urodziny dostała od rodziców swój pierwszy samochód.  

Agnieszka ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Później zrobiła podyplomowe studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Zdobyła również licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. 

Kariera

Agnieszka Woźniak-Starak pracowała na początku jako sekretarka w polskim oddziale Warner Bros, a w latach 2003-2004 w Radiowej Jedynce w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników. Prowadziła także poranną audycję „Obudź się”, a od 2005 do 2009 roku była gospodarzem oprawy dnia w TVP1. Prowadziła tam takie programy jak „Pytanie na śniadanie”, „Kawa czy herbata?”, „A normalnie o tej porze” i „Bitwa na głosy”. Była także konferansjerką podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu. 

W 2012 roku Agnieszka Woźniak-Starak przez rok była naczelną magazynu „E!stilo”. Jednocześnie w latach 2012-2013 prowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję „Zwolnienie z WF-u” w Eska Rock. Była również redaktorką naczelną portalu Zpazurem.pl. 

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Grupą TVN. Tam prowadziła programy: „Dzień dobry TVN”, „Aplauz, aplauz”, „Ameryka Express”, a także magazyn „Na językach”. Ponadto prowadziła emitowany przez TVN Style „Stylowy magazyn” oraz na antenie TVN 7 „Big Brother Arena”.

W 2019 roku po tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z mediów. W marcu 2020 roku wróciła do pracy, prowadząc audycję „Life Balance” dla Newonce.radio, a od września tego samego roku współprowadzi poranny program „Dzień dobry TVN”

Życie prywatne

W 2008 roku Agnieszka Woźniak-Starak wyszła za Adama Badziaka, motocyklistę wyścigowego. Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele św. Anny w Wilanowie. Para rozstała się w 2012 roku, a rozwód nastąpił w 2015 roku. Później na początku września 2015 roku Agnieszka Woźniak-Starak podczas „Balu Nocy Letniej” Fundacji TVN, oficjalnie zaręczyła się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ich ślub odbył się w 2016 roku w Wenecji, a samo małżeństwo małżeństwo trwało do 2019 roku, kiedy Piotr zginął tragicznie w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Od 2020 roku prezenterka jest związana z restauratorem Maciejem Pasikowskim. 

Agnieszka Woźniak-Starak - Wiadomości

Agnieszka Woźniak-Starak - Zdjęcia

Agnieszka Woźniak-Starak - Wideo