Reklama
Reklama
Tylko u nas

Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN" to dopiero początek! Znamy jej kolejne plany zawodowe

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) znana jest ze swojej ambicji w osiąganiu upragnionych celów. Pokazała to, chociażby prezentując swoją wyrzeźbioną sylwetkę, nad którą intensywnie pracowała po porodzie. Otrzymała także angaż w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", który był spełnieniem jej marzeń. Czy Małgorzata Rozenek-Majdan kiedykolwiek się zatrzyma?

Małgorzata Rozenek-Majdan otrzymała pracę w "Dzień Dobry TVN" wraz z Krzysztofem Skórzyńskim. Para po swoim debiucie zyskała tyle samo pochwał, co krytyki. Nie zniechęciła się jednak i skorzystała z porad hejterów, aby przekuć słabości w swoje mocne strony.

Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN" ma jeszcze wiele do zrobienia. Znamy jej plany!

Skorzystaliśmy z okazji spotkania Małgorzaty Rozenek-Majdan i reporter Pomponika zadał jej jedno, ważne pytanie: "co dalej?" Z kim Małgorzata Rozenek chciałby zrobić wywiad w "Dzień Dobry TVN"?

Reklama

"Jestem w trakcie przygotowań, do tego, żeby zrobić bardzo duży materiał z Marthą Stuart. To będzie kolejne moje zawodowe marzenie, które potrzebuje czasu, bo Martha Stuart jest osobą niezwykle zapracowaną" - odpowiedziała Gosia.

Dlaczego akurat Martha Stuart? Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie, i od razu przystąpiła do rzucania argumentami.

"Bo bardzo mi imponuje jako kobieta, bo obserwuje ją od dłuższego czasu, bo jest dla mnie takim przykładem na niewiarygodne możliwości rozwoju w branży, którą sama stworzyła. Ona tak naprawdę stworzyła cały kierunek home-care, który jest teraz bardzo popularny. Bardzo mi imponuje swoją pracowitością i osiągnięciami. I tym, jak podnosi się z porażek, bo przecież jedna z najbardziej spektakularnych jej porażek była rozgrywana na naszych oczach".

Małgorzata Rozenek dopiero się rozkręca! Wskazała plany na najbliższą przyszłość

To jednak nie koniec! Okazuje się, że Małgorzata Rozenek dopiero się rozkręca w świecie reportażu i ma już konkretne plany po realizacji.

"Bardzo chcę zobaczyć, co się dzieje u Anthei Turner, kobiety, która stworzyła "Perfekcyjną Panią Domu". Ja miałam przyjemność spotkać się z nią, kiedy rozpoczynałam swoją przygodę z telewizją. Teraz chce zobaczyć, jak po 10 latach wygląda jej praca, jej życie, będzie mi  bardzo miło się z nią spotkać" - powiedziała Gosia, dla której program "Perfekcyjna Pani Domu" był przepustką do świata show-biznesu.

Oprócz długofalowych projektów zagranicznych, prezenterka TVN nie zapomina o akcjach prowadzonych w Polsce.

"Jest też wiele tematów, które będę realizować w ramach "Dzień Dobry TVN" tu w Polsce. Jutro z Krzysztofem Skórzyńskim jedziemy do Olsztyna, gdzie rozpoczynamy akację profilaktyczną badania piersi w kierunku diagnostyki nowotworów piersi. jedziemy specjalnie, ponieważ tam DDTVN wysyła swoją mobilną strefę badań. Będziemy na miejscu, będziemy z Polkami, namawiać wszystkich do tego, żeby się badali".

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma przyjaciół w TVN-ie! Oto główny powód

Tym Rozenek i Skórzyński zajmują się w przerwach!

Małgorzata Rozenek postanowiła nauczyć się mówić od nowa

Blanka Lipińska stanęła w obronie Małgorzaty Rozenek?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama