Reklama
Reklama

Rozenek i Skórzyński odnieśli porażkę w "Dzień dobry TVN"? Znamy wyniki oglądalności

Huczne zapowiedzi, jeszcze huczniejsza inauguracja i... klapa. Wyniki oglądalności nowych prowadzących są daleko poza oczekiwaniami stacji. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński nie udźwignęli presji, która została na nich nałożona? A może widzowie muszą się przyzwyczaić do świeżej, prezenterskiej krwi w TVN?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński mieli zostać gwiazdami pokroju Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Na razie jeszcze taką chwałą i blichtrem obejść smakiem, ponieważ wyniki oglądalności są rozczarowujące. O poranną uwagę widzów konkurują ze sobą głównie "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie". Który program był chętniej oglądany przez widzów?

Reklama

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński w "Dzień dobry TVN". Wyniki mówią same za siebie

Jak podaje portal WitrualneMedia, "Dzień dobry TVN" 29 sierpnia 2022 z debiutującymi prowadzącymi oglądało 313 tysięcy widzów. Program przegrał walkę o uwagę widzów z "Pytaniem na śniadanie", które oglądało średnio 335 tysięcy widzów. 

Choć różnica jest niewielka, to można się domyślić, że wynik ten nie zadowala TVN. Choć anonimowy dziennikarz z TVN wypowiedziała się dla WirtualnychMediów, że: "Producenci są zadowoleni, że wszystko się udało, nie było żadnego dużego potknięcia. Małgorzata Rozenek-Majdan miała i ma zły PR. Na pewno dotykają ją negatywne komentarze na profilach społecznościowych "Dzień dobry TVN"

Głosy internautów po debiucie Rozenek były podzielone. Połowa z nich pozytywnie wypowiadała się o nowej parze, a negatywnie komentowano właśnie dykcję i głos Małgorzaty.

"Przesadą jest pisanie, że nie dała rady, a do głosu Rozenek-Majdan widzowie się przyzwyczają. To osoba, które nie miała żadnego doświadczenia z telewizją na żywo, bo wszystko było nagrywane. Jak na osobę, która głównie odpowiadała na pytania, a tutaj zadawała pytania, to naprawdę sobie poradziła. Ona jest wytrawnym graczem. Jasne, że było dużo stresu. Krzyśkowi było łatwiej poradzić sobie z presją telewizji na żywo. Gosia musiała poradzić sobie dodatkowo z presją oczekiwań, które wobec niej są. Stanęła jednak na wysokości zadania.

Dla przypomnienia - dodatkowymi prowadzącymi program "Dzień Dobry TVN" są:

Małgorzata Rozenek ma nad czym pracować

Już po pierwszych próbach z Małgorzatą Rozenek, realizatorzy programu mieli sporo uwag:  "Szału nie ma. Myli się, musi poprawić dykcję. Mówi "cień dobry" zamiast "dzień dobry", "wziąść" itp. To wszystko jest do poprawy".

O wiele mniej krytyczny wobec Goni był jej były mąż Jacek Rozenek, który stwierdził, że jego była żona świetnie sobie poradzi. Małgorzata Rozenek otrzymała też pochwałę od samej Magdy Gessler, co też jest rzadko spotykane. 

Może faktycznie nie było tak źle?

Zobacz też:

Magda Gessler szczerze o debiucie Rozenek w DDTVN. "Nie mówię tego, co ludzie chcą usłyszeć"

Jacek Rozenek ocenił zawodowe porywy byłej żony. Rozenek-Majdan będzie w szoku?

Rozenek nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". "Bardzo chciała, ale..."

Kulisy pracy Rozenek w TVN-ie. Zaskakujące, co ujawniła była szefowa! "Żadna kandydatka nie przygotowała się w ten sposób"

Małgorzata Rozenek-Majdan na spotkaniu z Donaldem Tuskiem. Przekonywała polityka do in vitro!

Małgorzata Rozenek eksponuje nogi w pomarańczowej sukni na ramówce TVN

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy