Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek à la bufiasta pomarańcza i jej opalone nogi brylują na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek dopięła swego i stała się prowadzącą poranny program "Dzień Dobry TVN". Wraz z nowym ekranowym partnerem, Krzysztofem Skórzyńskim zadebiutowali wspólnie na scenie. Jednak to stylizacja i figura Małgorzaty Rozenek-Majdan przykuła największą uwagę. Pomarańczowa sukienka

Na czwartkowej konferencji jesiennej ramówki TVN, Małgorzata Rozenek zadebiutowała oficjalnie jako prowadząca "Dzień Dobry TVN". Z okazji tak uroczystego wydarzenia, celebrytka wybrała równie efektowną stylizację à la bufiasta pomarańcza.

Małgorzata Rozenek à la bufiasta pomarańcza i jej opalone nogi brylują na ramówce TVN

Czwartkowa konferencja TVN skumulowała największe nazwiska telewizyjne. Nie zabrakło tam oczywiście pracowników stacji, jak Marcina Prokopa, Agnieszki Woźniak-StarakMoniki OlejnikPauliny KrupińskiejJoanny Krupy, Doroty Szelągowskiej, Agnieszki Chylińskiej czy Anny Cieślak, żony dawnego dyrektora TVN, Edwarda Miszczaka.

Reklama

Jednak to Małgorzata Rozenek-Majdan stała się największą sensacją tego wieczora. Celebrytka wybrała efektowną stylizację. Obcisła, krótka sukienka w kolorze jaskrawej pomarańczy podkreślała opaleniznę nowej prowadzącej. Bufiaste i opadające rękawy odkryły ramiona celebrytki, a pasek w talii podkreślał jej szczupłą sylwetkę.

Małgorzata Rozenek prowadzącą "Dzień Dobry TVN"

"Perfekcyjna Pani domu" od dawna marzyła, by być gospodynią porannego programu. Plotki o spełnieniu tego marzenia okazały się prawdą - celebrytka została jedną z prowadzących program wraz z dziennikarzem TVN, Krzysztofem Skórzyńskim. Według plotek, aby dostać tę rolę, musiała odrzucić propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami" w Polsacie.

Nie obeszło się też bez małych wpadek - dziennikarz przerwał wypowiedź Małgorzaty, zapowiadając, że to dopiero początek i da jej się wypowiedzieć w DDTVN. Jak podaje strona WirtualneMedia, prowadzący zadebiutują w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Będziecie czekać na ten debiut?

Zobacz też:

Pomarszczone nogi Małgorzaty Rozenek i rozbudowana klata Hakiela. Ćwiczą na tej samej siłowni

Małgorzata Rozenek oskarżana przez fanów o promowanie anoreksji: "Weź przytyj"

Małgorzata Rozenek-Majdan wyciska poty na siłowni. "Dzień z d*py"

"Landrynkowa" Rozenek w kusej mini i różowych "szpilkach Dody" ruszyła na Paradę Równości! "Ja już gotowa"

Czarnoskóra piękność próbowała być modelką, ale to inny zawód przyniósł jej sławę

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy