Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek oskarżana przez fanów o promowanie anoreksji? "Weź przytyj"

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) całkowicie poświęciła się odchudzaniu i ćwiczeniom. Póki co, nie wygląda na to, aby celebrytka postanowiła zwolnić tempo. Codziennie możemy obserwować na Instagramie jej zmagania na siłowni.

Małgorzata Rozenek-Majdan po urodzeniu trzeciego dziecka miała duże problemy ze schudnięciem. Od czasu narodzin Henia minęły już dwa lata, a celebrytka może pochwalić się bardzo wyrzeźbioną figurą. Czyżby już osiągnęła swój cel?

Małgorzata Rozenek oskarżana przez fanów o promowanie anoreksji?

Nie ma dnia, w którym Małgorzata Rozenek nie ćwiczyłaby w domu, z trenerem personalnym, albo na siłowni. Co prawda metamorfoza jest zachwycająca, a samozaparcie godne podziwu, ale jednak społeczność Instagrama podzieliła się, czy aby na pewno Gosia nie przesadza z odchudzaniem i ćwiczeniami.

Reklama

Na kanale TVN Style Małgonia nagrała nawet program "Rozenek cudnie chudnie". Okazuje się, że ćwiczenia tak ją wciągnęły, że teraz nie wyobraża sobie rezygnacji z aktywności fizycznej.

Czyżby miała kompleks Dody, która jest obecnie w formie życia? Komentarze w plotkarskim serwisie insynuują, że Małgorzata robi się na klona Dody lub nawet chce pokazać, że jest lepsza od wokalistki. Czy to prawda? Nie wiadomo, lecz na pewno ostatnimi zdjęciami na Instagramie wywołała prawdziwą dyskusję na temat własnej sylwetki.

Fani o figurze Małgorzaty Rozenek: "Nogi koszmar"

Na jednym z ostatnich zdjęć, dumna Małgorzata Rozenek prezentuje swoją wysportowaną sylwetkę. Choć wielu fanów gratulowało celebrytce zawziętości i wytrwałości w dążeniu do celu, to większość internautów upatruje w figurze Rozenek pierwszych objawów anoreksji.

Oczywiście niepytani o zdanie fani wyrażali swoje ubolewanie, że brakuje Małgosi "trochę tłuszczyku". Fala komentarzy zalała Instagram @m_rozenek:

  • "Na tym zdjęciu wygląda pani jak by chorowała na anoreksję".
  • "Przepraszam... Ale trochę się przeraziłam. Promowanie takiej wychudzonej figury średnio fajne i niestety nieładne".
  • "Moda na anoreksje. Dramat".
  • "Z tym odchudzaniem Małgorzata trochę chyba przesadziła. Figura obecnie niestety jak u anorektyczki. Co za dużo to nie zdrowo".
  • "Małgośka jesteś cudownym człowiekiem, ale weź przytyj, bo jak się na Ciebie patrzy to, jak na biedną kobietę, która ma mięśnie, bo walczy z przeciwnościami losu".
  • "Pięknie, że Pani ćwiczy i OK, ale dziwie się, że trenerzy nie widzą tego, że to idzie w złą stronę i zamiast pięknej zdrowej sylwetki wyglądać jeszcze trochę i będzie Pani jak anorektyczka bo do tego to zmierza".
  • "Nogi koszmar".

Jak wiadomo - jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził!

Zobacz także:

Pomarszczone nogi Małgorzaty Rozenek i rozbudowana klata Hakiela. Ćwiczą na tej samej siłowni

Małgorzata Rozenek-Majdan wyciska poty na siłowni. "Dzień z d*py"

Wiemy, z kim Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień dobry TVN"! Stworzą zgrany duet?

"Landrynkowa" Rozenek w kusej mini i różowych "szpilkach Dody" ruszyła na Paradę Równości! "Ja już gotowa"

Czarnoskóra piękność próbowała być modelką, ale to inny zawód przyniósł jej sławę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy