Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Wiemy, z kim Małgorzata Rozenek poprowadzi „Dzień dobry TVN”! Stworzą zgrany duet?

Małgorzata Rozenek-Majdan, jak podawał Pomponik jakiś czas temu, wymusiła na TVN obietnicę miejsca na kanapie prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Dla tej – najwyraźniej bardzo istotnej dla niej – fuchy zaprzepaściła nawet szansę udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Cóż, czy był to dobry wybór – czas pokaże, natomiast Pomponikowi udało się ustalić, że zapadła decyzja, iż z Rozenek duet prowadzących stworzy nie kto inny, jak Krzysztof Skórzyński! Dobry pomysł?

Krzysztof Skórzyński: kim jest?

Małgorzata Rozenek-Majdan na kanapie śniadaniówki zasiądzie u boku Krzysztofa Skórzyńskiego, w ostatnim czasie znanego głównie z doradzania rządowi, co wyszło na jaw przy okazji wycieku maili ze skrzynki Michała Dworczyka.

Skórzyński został zawieszony przez pracodawcę we wrześniu ubiegłego roku po opublikowaniu e-maili z prywatnej skrzynki Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Premiera. Nie stracił jednak - o dziwo - względów włodarzy TVN. Wystąpił za to przebrany za koguta w show "Mask Singer", gdzie popisywał się nieco innymi umiejętnościami.

Reklama

Od jakiegoś czasu media branżowe spekulowały, że TVN szuka dla niego miejsca w stacji, a niedawno Press zasugerował, że może to być "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński poprowadzą razem "Dzień Dobry TVN"

Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi - to prawda i sprawa jest już przesądzona. Mało tego - Skórzyński stworzy parę z również debiutującą w tej roli Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Z naszej wiedzy wynika, że brane pod uwagę były różne scenariusze, ale ostatecznie stwierdzono, że dwoje debiutantów najlepiej sprawdzi się jako para. Ciekawe, czy Rozenek - otwarcie krytykującej rząd niemal na każdym kroku - nie będzie przeszkadzała współpraca z byłym rządowym doradcą... Czas pokaże.

Jesteście gotowi na tę parę?

Zobacz też:

Krzysztof Skórzyński z dziennikarza TVN stał się kogutem

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie w ciąży

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy