Reklama

Reklama

Reklama

Pomarszczone nogi Małgorzaty Rozenek i rozbudowana klata Hakiela. Ćwiczą na tej samej siłowni

Małgorzata Rozenek i Marcin Hakiel prowadzą diametralnie inny tryb życia, lecz łączą ich dwie rzeczy - wspólna siłownia i ciągłe trzymanie telefonu w ręce po wyjściu z treningu. Paparazzi przyłapali celebrytów tuż po opuszczeniu sali ćwiczeń. Czy zauważyliście w ich wyglądzie coś nietypowego?

Małgorzata Rozenek-Majdan po urodzeniu dziecka obiecała sobie, że wróci do dawnej sylwetki. Jak powiedziała, tak zrobiła. Z kolei Marcin Hakiel postanowił zostać gorącym singlem i wyrzeźbił swoją sylwetkę, jak nigdy wcześniej. Czyżby to zasługa świetnej siłowni, do której oboje uczęszczają? Mamy zdjęcia!

Pomarszczone nogi Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek jest częstym gościem na siłowni. Praktycznie nie ma dnia, aby na Instagramie nie relacjonowała swojego treningu. Przy okazji lubi też promować stroje, w których ćwiczy.

Reklama

Trzeba przyznać, że sylwetka celebrytki jest imponująca. Wychodząc z siłowni paparazzi uchwycił pomarszczone nogi Małgorzaty Rozenek. Przyglądając się im z bliska, można zauważyć, że coś jest z nimi nie tak. Też to zauważyliście?

Marcin Hakiel wychodzi z siłowni. Ciągle gapi się w telefon

Marcin Hakiel z kolei po rozstaniu z Katarzyną Cichopek postawił na mocną metamorfozę. Na początek obciął włosy i pofarbował je na platynowy blond. Jednak za namową dzieci, zrezygnował ze sztucznego koloru. 

Stwierdził jednak, że rozstanie i rozwód do dobry moment na poprawę sylwetki. Pomimo tego, że Hakiel jest zawodowym tancerzem i sam prowadzi zajęcia z tańca w swojej szkole, to w styczniu mogliśmy obserwować zmiany, które zachodziły w jego ciele. Ćwiczenia tak mu się spodobały, że czasem zabiera na nie też swojego syna, Adama.

Kto wygląda lepiej po wyciskaniu na siłce?

Zobacz też:

Wiemy, z kim Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień dobry TVN"! Stworzą zgrany duet?

"Landrynkowa" Rozenek w kusej mini i różowych "szpilkach Dody" ruszyła na Paradę Równości! "Ja już gotowa"

Gwiazdy i ich rozmiary stóp. Niektóre przykłady mogą zaskoczyć!

Czarnoskóra piękność próbowała być modelką, ale to inny zawód przyniósł jej sławę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy