Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak o nowym partnerze. Duże zmiany w jej życiu

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) już nie ukrywa, że po śmierci męża związała się z innym mężczyzną. Po dramacie, jaki przeszła, odnalazła szczęście u boku tajemniczego bruneta. Teraz wyznała, czy planuje zabrać go "na salony". Jesteście ciekawi, kto skradł jej serce?

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu 2019 roku przeżyła wielką tragedię. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął na Jeziorze Kisajno. Od tego wydarzenia minęły już trzy lata, a dziennikarka po żałobie powróciła do pracy w TVN. 44-latka zaczęła układać sobie również życie prywatne, według doniesień medialnych Woźniak-Starak spotyka się z restauratorem.

Reklama

Zakochanych często można spotkać na mieście, ale prezenterka stroni od publicznych wyjść i do tej pory nie zdecydowała się na branżową imprezę w towarzystwie partnera.

Teraz zdradziła, czy ma zamiar zabrać tajemniczego bruneta "na salony"!

Agnieszka Woźniak-Starak opowiada o nowym partnerze. Zaprosi go na ściankę?

44-latka wczoraj brylowała na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Po wydarzeniu udzieliła kilku wywiadów, a portalowi "Pudelek" zdradziła, czy planuje zabrać nowego partnera na ściankę. Jak się okazało, dziennikarka zaczęła bardziej dbać o prywatność i nie zamierza łączyć życia zawodowego z prywatnym.

"Myślę, że bardzo dużo się w moim życiu zmieniło. Zmieniły się priorytety i bardzo dbam o to, żeby mieć w życiu taką absolutnie swoją przestrzeń. To mój świat, mój matrix, który sobie stworzyłam, do którego niewiele osób ma dostęp. Praca w telewizji to jest jedno, ja tu wpadam, bardzo to lubię, jest bardzo przyjemnie. Życia bym za to nie oddała nigdy, bo wiem, że życie jest zupełnie gdzie indziej. To fajne życie i moje życie. To, co ja lubię robić" - powiedziała w wywiadzie.

Agnieszka Woźniak-Starak w tym momencie skupia się nie tylko na budowaniu nowej relacji, ale również na pasji, jaką jest jeździectwo.

"Właśnie kupiłam konia. Spełniłam jedno ze swoich największych marzeń takich absolutnie. Szczerze mówiąc, mam obsesję na jego punkcie. Chcę tylko jeździć konno. To jest dla mnie taki fajny czas. Takie rzeczy, które sprawiają mnóstwo radości i dają dużo szczęścia. Chcę się na tym koncentrować. To jest takie moje. Gdyby nie to, że w sobotę mamy specjalne wydanie "Dzień Dobry TVN" ze wszystkimi prowadzącymi, na którym musimy być, to ja za mniej więcej trzy godziny byłabym już z powrotem na Mazurach w stajni, ale muszę zostać. Obowiązki" - zaznaczyła.

Trzymacie za nią kciuki?

Agnieszka Woźniak-Starak: wiek, kariera

Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której prowadziła program "Dzień Dobry TVN".

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zachwycona towarzyszem Szpaka! To z nim przyszedł do programu

Celebryci spod znaku Barana. Lady Gaga i Agnieszka Woźniak-Starak mają wiele wspólnego?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród. "Jest tego tyle, że rozważam otwarcie straganu"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy