Reklama
Reklama

Celebryci spod znaku Barana. Lady Gaga i Agnieszka Woźniak-Starak mają wiele wspólnego?

Lady Gaga (36 l.), Kristen Stewart (32 l.) czy Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) to tylko kilka gwiazd, które łączy Baran – jeden ze znaków zodiaku. Barany są uważane za przebojowe i pełne energii, ale czy tak jest naprawdę? Poznajcie celebrytów spod tego znaku!

Znakiem zodiaku osób urodzonych w okresie od 21 marca do 19 kwietnia jest Baran. W astrologii występuje on jako pierwszy znak - symbolizuje stworzenie i wynurzenie Słońca z zimowego mroku. Z Baranem łączy się żywioł ognia, a planetą opiekuńczą jest Mars. 

O Baranach mówi się, że są nieprzewidywalne, uparte i nie brak im temperamentu. Mają wiele wewnętrznej energii oraz lubią poznawać świat, przy tym wytrwale dążą do ustalonego celu. Silna determinacja dodaje im energii do działania, raczej nie godzą się na kompromisy. Często są to wyjątkowe osobowości, które wiele w życiu osiągają. 

Reklama

Wiele z niżej wymienionych gwiazd to osoby cechujące się ogromną wewnętrzną siłą i silną motywacją. To właśnie cechy charakterystyczne dla Barana. Poznajcie celebrytów, którzy mają ten znak! 

Lady Gaga

Lady Gaga, a właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta, urodziła się 28 marca 1986 roku w Nowym Jorku. Okazuje się wręcz książkowym przykładem upartego Barana, który dąży do swojego celu! Piosenkarka nieraz podkreślała, że jej sukces jest zasługą ciężkiej pracy.

Musiała poradzić sobie z wieloma przeciwnościami losu, a kiedy była na studiach, nieprzychylne jej osoby założyły na Facebooku grupę o nazwie "Stefani Germanotta, nigdy nie będziesz sławna". Mimo to odniosła ogromny sukces, zapisała się też na kartach historii jako pierwsza kobieta w historii, która w tym samym roku zdobyła Złoty Glob, Oscara, Grammy oraz nagrodę BAFTA.

W australijskim programie "The Project" powiedziała prowadzącemu: "Nie znalazłam się tu dlatego, że jestem ładna. Nie jestem supermodelką. Tworzę muzykę i to dzięki mojemu mózgowi i sercu, a także dzięki ciężkiej pracy".

Lil Nas X

Montero Lamar Hill, znany pod pseudonimem artystycznym Lil Nas X, urodził się 9 kwietnia 1999 roku. Ten amerykański raper, piosenkarz i autor tekstów zyskał ogromną rozpoznawalność dzięki piosence "Old Town Road".

Lil Nas X to kwintesencja nieustraszonego charakteru Barana. Nie boi się mówić tego, co myśli, a jego wizerunek sceniczny obejmuje między innymi kowbojskie kapelusze, wysokie obcasy oraz krótkie spódniczki w krzykliwych kolorach. W 2021 roku wypuścił też kontrowersyjny teledysk, w którym twerkuje i daje pokaz lap dance siedzącemu na tronie szatanowi! 

Kristen Stewart

Kristen Stewart urodziła się 9 kwietnia 1990 roku. Ta amerykańska aktorka zaczęła grać już w wieku 12 lat - wystąpiła wtedy w filmie "Panic Room" z Jodie Foster. Międzynarodową karierę przyniosła jej rola w filmie "Zmierzch" i jego kontynuacjach. Mimo że filmy były kasowym sukcesem, wiele osób zaczęło krytykować Kristen Stewart oraz zarzucać jej brak talentu aktorskiego. Pokazała jednak, że stać ją na wiele. Niedawno zachwyciła swoją rolą księżny Diany w filmie "Spencer".

Aktorka wcale nie wstydzi się roli w "Zmierzchu" i jak na prawdziwego Barana przystało, uparcie realizuje swoje cele. 

W wywiadzie z "Interviewer Magazine" powiedziała o swoich doświadczeniach i rolach filmowych: "Zawsze powtarzam, że każdy moment, który doprowadził mnie do tej chwili, sprawił, że jestem tym, kim jestem. Każdy film, w którym grałam, nie jest od siebie niezależny, ponieważ w każdym z nich jest trochę mnie i jest to część mojego osobistego rozwoju. (...) Jeśli robisz dobrą robotę, pokazujesz komuś część siebie, to nie można powiedzieć, że ‘Zmierzch’ nie ma nic wspólnego ze ‘Motyl Still Alice’ i ‘Sils Maria".

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie, gdzie wychowała się i ukończyła studia. Początkowo jej kariera związana była z Radiową Jedynką, od 2005 roku zaczęła pracować w TVP1, a od 2013 roku współpracuje z Grupą TVN. Jest dziennikarką, prezenterką oraz osobowością medialną. Zgodnie ze swoim znakiem zodiaku określa się ją jako charakterną i niezależną. Bywa też pamiętliwa.

W wywiadzie dla magazynu "Viva" stwierdziła: "Jestem typowym Baranem. Czasem emocje mnie poniosą i wybuchnę, ale po 10 minutach nie pamiętam już o awanturze. Źle się czuję w sytuacjach konfliktowych. (...) Mam też alergię na kłamstwo i hipokryzję. Szybko je wyczuwam i nie potrafię tkwić w nieszczerych relacjach. Potrafię za to spojrzeć komuś prosto w oczy i powiedzieć kilka szczerych słów".

Spodziewaliście się, że te gwiazdy łączy Baran? Myślicie, że ich charaktery odpowiadają stereotypowi na temat tego znaku zodiaku?

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: Sensacyjny przebieg rozprawy rozwodowej. I to z kilku powodów

Chrissy Teigen jest w ciąży. Modelka pochwaliła się radosną nowiną: "Jestem pełna nadziei"

Rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego za kilka lat? Ekspertka wyjaśnia, co stoi na przeszkodzie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Lady Gaga | Kristen Stewart
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy