Reklama
Reklama

Rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego za kilka lat? Ekspertka wyjaśnia, co stoi na przeszkodzie

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się rok temu w sierpniu. Ich małżeństwo szybko się rozpadło, a łącząca ich miłość wygasła. Teraz w sądzie będą się spierać o to, czyja to wina i jak podzielą się władzą rodzicielską nad maleńkim synem Vincentem. Rozwód nie nastąpi jednak szybko, a na "wolność" przyjdzie im poczekać... Nawet półtora roku!

Opozda i Królikowski: pranie brudów i wzajemne oskarżenia

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zaliczyli jedno z najkrótszych małżeństw w polskim show biznesie. Młodzi aktorzy zdawali się być zakochani i zdecydowani na wspólne, długie życie. Jednak szybko okazało się, że parą są jedynie na papierze, a do końca życia będzie ich łączyć jedynie syn, Vincent.

Według medialnych doniesień to Królikowski miał zdradzić, jeszcze wtedy ciężarną, Opozdę z tajemniczą sąsiadką Izabelą. Aktor wyprowadził się z domu i raz na jakiś czas przychodzi w odwiedziny do syna. Na jaw wyszło również, że nie płaci ustalonych przez sąd alimentów, chociaż publicznie zarzekał się, że pieniądze są na koncie jego żony. Joanna temu zaprzeczyła i oświadczyła, że do sytuacji włączył się komornik, który ma ściągnąć zaległą należność. 

Reklama

Kiedyś zakochani w sobie, dzisiaj nie mogą się znieść i obrzucają się oskarżeniami w każdej sprawie. Ostatnio pokłócili się nawet o chrzciny Vincenta. Joanna zmieniła ich datę i wedle jej relacji, poinformowała o tym Antka i jego rodzinę. Ci jednak pojawili się w kościele i byli wyraźnie zaskoczeni brakiem uroczystości. Oczywiście natychmiast posypały się oskarżenia w kierunku Joanny. 

Opozda i Królikowski będą musieli poczekać na rozwód

W warszawskim sądzie został złożony pozew rozwodowy i teraz para czeka na pierwszą rozprawę. Według "Faktu" nie wyznaczono jeszcze jej terminu, co więcej w najgorszym wypadku może to być dopiero za półtora roku. Dlaczego?

Dodatkowo brakuje pracowników administracyjnych, a ci którzy pracują, mają zdecydowanie zbyt wiele spraw. "W Warszawie sprawy rozwodowe rozpatruje też sąd Warszawa-Praga. Ten sam wydział, który zajmuje się rozwodami, jest też zasypany pozwami od frankowiczów" - tłumaczy mecenas Agnieszka Dębowska-Szymańska.

Prawniczka opowiedziała również o swojej klientce, której sąd wyznaczył termin sprawy rozwodowej na marzec 2024 roku! Królikowski i Opozda nie będą zadowoleni, jeśli otrzymają podobną datę. Aż strach pomyśleć, co jeszcze może się między nimi wydarzyć... 

***

Zobacz także:

Joanna Opozda wyznała prawdę o swoim stanie zdrowia. Wszystko przez nerwy i Królikowskiego?

Antek Królikowski baluje z Liroyem i Hirsch! W tle "nowa partnerka" Izabela!

Skandal z Opozdą go nie przeraził. Królikowski bawi się w najlepsze. Gra w gry i pokazuje beztroskie życie
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama