Reklama
Reklama

Joanna Opozda wyjaśnia odwołanie chrztu Vincenta. Chodzi o jej ojca: "Groził naszemu dziecku"

Joanna Opozda nie ma najlepszych stosunków z ojcem swojego dziecka, Antkiem Królikowskim, który wyraźnie nie uczy się na błędach i tylko dolewa oliwy do ognistej relacji ze swoją byłą partnerką. Ostatnio doszło do nieprzyjemnej "pomyłki", gdy Antek wraz z Małgorzatą Ostrowską chcieli uczestniczyć w chrzcie Vincenta, a okazało się, że sakrament został w ostatniej chwili odwołany i państwo Królikowscy mieli stać bezradnie pod kościołem. Teraz Joanna Opozda prostuje doniesienia tabloidów i wyjaśnia kulisy kolejnej niesnaski z Antonim Królikowskim. Nadążacie?

Joanna Opozda wyjaśnia odwołanie chrztu Vincenta. Chodzi o jej ojca: "Groził naszemu dziecku"

Antkowi Królikowskiemu i jego mamie Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej nie było do śmiechu, gdy paparazzi sfotografowali ich pod jednym ze stołecznych kościołów. Zdezorientowani celebryci myśleli, że uda im się uczestniczyć w chrzcie małego Vincenta, jednak okazało się, że pierwszy sakrament został w ostatniej chwili odwołany.

Rozczarowany Antek opublikował na Instastory post, w którym stwierdził, że Joanna Opozda odwołała ceremonię dzień wcześniej w późnych godzinach wieczornych, a "ktoś" specjalnie poinformował paparazzi o tym, że on zamierza się tam pojawić. Nie trzeba było długo czekać na reakcję mamy Vincenta.

Reklama

Według Joanny Opozdy Królikowscy doskonale wiedzieli kiedy i gdzie odbędzie się chrzest Vincenta.

Oburzona aktorka zasugerowała, że odwołanie uroczystości wiązało się z tym, że jej ojciec dowiedział się o chrzcie wnuka, a ona z obawy o konfrontacje była zmuszona zmienić plany. Przypomnijmy, że zimą zeszłego roku doszło do szokującej sytuacji między Antkiem, Joanną a ojcem aktorki w Busku-Zdroju, gdzie mężczyzna miał grozić bronią palną swojej rodzinie, pisaliśmy o tym (tutaj).

Joanna na dowód tego, że rodzina Królikowskich doskonale zdawała sobie sprawę z tego gdzie i kiedy odbędzie się chrzest Vincenta, opublikowała treść wiadomości wysłanych do byłego partnera oraz jego brata. Z zamieszonych przez Opozdę screenów wynika, że to Antoni miał zaprosić ojca Joanny na uroczystość.

W sprawę zaangażował się również wspomniany brat Antka, Jan Ignacy Królikowski, który prawdopodobnie chciał zostać chrzestnym małego Vincenta, ale spotkał się z gniewem Joanny. Aktorka również opublikowała fragment rozmowy ze szwagrem, ostatecznie dając upust swoim emocjom

Zobacz też:

Królikowski z mamą przyszli na chrzest, który się nie odbył. Opozda odwołała uroczystość w ostatniej chwili

Andziaks poszła do ślubu w sukni wartej prawie 50 tysięcy! Projektant wyjawił prawdę

Ricky Martin oskarżony o kazirodztwo. Pożegna się z wolnością? Grozi mu nawet 50 lat więzienia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski | Vincent Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama