Reklama
Reklama

​Królikowski z mamą przyszli na chrzest, który się nie odbył. Opozda odwołała uroczystość w ostatniej chwili

Antek Królikowski nie ma dobrych relacji z matką swojego syna. Joanna Opozda nie zaprosiła go nawet na chrzest Vincenta. Mimo to aktor pojawił się przed kościołęm wraz z matką Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Niestety czekało ich spore rozczarowanie.

Antek Królikowski z mamą przed kościołem szukają odpowiedzi na pytanie, gdzie jest Vincent

Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska zostali przyłapanie przez paparazzi przed jednym ze stołecznych kościołów. Oboje mieli zdezorientowane miny, gdyż spodziewali się, że w świątyni odbywać się będzie chrzest półrocznego Vincenta. Niestety nie zastali nikogo. Za to na nich czekali paparazzi, którzy dokładnie sfotografowali ich konsternację.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się na początku tego roku. Aktorka została sama w chwili, gdy oczekiwała przyjścia na świat syna pary. Porzucona młoda matka nie ułatwia Królikowskiemu życia. Jak ustalił portal Pudelek, nie życzyła sobie, by ojciec Vincenta i jego bliscy uczestniczyli w chrzcie chłopca.

Reklama

Kiedy Antek Królikowski dowiedział się, że 16 lipca Joanna Opozda ma zamiar ochrzcić ich syna, to mimo braku zaproszenia, pojawił się z matką przed jednym z warszawskich kościołów. Okazało się, że Opozda w ostatniej chwili odwołała ceremonię. Zdezorientowany aktor próbował wyjaśnić sytuację, rozmawiał z jednym z księży. Jego matka, która liczyła na spotkanie z wnukiem, była również zbita z tropu. Po jej minie widać, że bardzo się zawiodła.

Rozczarowany i wściekły Królikowski opublikował na Instagramie post, w którym pisze, że udało mu się już ustalić szczegóły sprawy. Z jego relacji wynika, że Joanna Opozda odwołała chrzest wczoraj o godzinie 22.00. Jest też pewny, że ktoś specjalnie poinformował fotoreporterów. 

Zobacz też:

Joanna Opozda zaproszona do willi Królikowskich? "Nikt nas do Kudowy nie zapraszał"

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska poprowadzi nowy program TVP! Co za kariera

Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego: Czuję, że nie jest lekko

Włochy liderem w łamaniu unijnych przepisów

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy