Reklama
Reklama

Joanna Opozda w bardzo złym stanie po skandalu z ojcem! Płyną smutne wieści!

W rodzinnym domu Joanny Opozdy doszło w miniony weekend do dantejskich wręcz scen z udziałem ojca aktorki. W pewnym momencie padły nawet strzały. Nagranie, które trafiło od sieci, wstrząsnęło opinią publiczną. Fani zaczęli mocno martwić się tym, jak cała afera wpłynie na stan zdrowia ciężarnej żony Antka Królikowskiego. Okazuje się, że z Joanną nie jest najlepiej...

Przypomnijmy, że w miniony weekend pod domem rodziny Opozdów doszło do ogromnego zamieszania i dramatycznych wręcz scen. 

O konflikcie między Dariuszem Opozdą a jego żoną i resztą rodziny media rozpisywały się już kilka miesięcy temu. Gdy temat nieco przycichł, wybuchła kolejna afera. Światło dzienne ujrzały bowiem wstrząsające materiały spod rodzinnego domu aktorki. 

Mama aktorki została wyrzucona przez męża, który z Zanzibaru przyleciał z młodą kochanką, którą postanowił zastąpić swoją małżonkę. Mama aktorki wraz z córkami w minioną sobotę udała się do mieszkania, by zabrać swoje rzeczy. 

Reklama

Afera w rodzinie Opozdy. Padły strzały

Wtedy na posesji doszło do scen rodem z filmu sensacyjnego. Dariusz Opozda zabarykadował się w środku z kochanką, a gdy żona wraz z córkami i Antkiem Królikowskim próbowali dostać się do mieszkania, mężczyzna zaczął strzelać! 

Pocisk przebił ścianę na wylot i cudem nikogo nie trafił. Siostra Joanny z powodu stresu trafiła jednak do szpitala...

Sprawą zajmuje się policja, co potwierdził w "Super Expressie" funkcjonariusz tamtejszego posterunku policji. 

"Mieliśmy trzy interwencje w dzielnicy zdrojowej w Busku-Zdroju. Dotyczyły one konfliktu rodzinnego na tle majątkowym. Ostatnia, trzecia, interwencja zgłoszona przez firmę ochroniarską, dotyczyła tego, że słychać było strzał. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zastali broń czarnoprochową, z której najprawdopodobniej oddano strzał" – powiedział tabloidowi rzecznik komendy policji w Busku-Zdroju.

Na miejscu zdarzenia był także Antoni Królikowski, który chciał pomóc teściowej w zabraniu rzeczy. Aktor nie kryje, że jest wstrząśnięty tym, co wydarzyło się pod drzwiami. Najbardziej bulwersuje go jednak fakt, że teść nie trafił za kratki.

"Brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki, siostry mojej żony. Strzelał mój teść Dariusz O. Uzbrojony i niebezpieczny, w dalszym ciągu przebywa na wolności" - oburza się aktor.

Joanna Opozda w fatalnym stanie

Policjanci poinformowali, że wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabrali broń do analizy. Na tego typu sprzęt nie trzeba mieć pozwolenia. Wiadomo jednak, że używanie jej poza strzelnicą stanowi wykroczenie...

Fani aktorskiej pary z przerażeniem oglądali sceny, do których doszło w rodzinnym domu Joanny. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, więc powinna unikać tego typu stresujących sytuacji. 

Okazuje się, że skandal z udziałem jej ojca bardzo źle na nią wpłynął. W rozmowie z "Super Expressem" gwiazda drżącym głosem przekazała, że czuje się fatalnie!

"Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie" - wyznała zdruzgotana Opozda. 


Zobacz też:

Doda odniosła się do plotek o romansie z Nożyńskim. Wspomina o jego dzieciach!

Malik Montana pozazdrościł Dodzie i Gessler? Gwiazdy w ogniu krytyki za nowy biznes

Zofia Zborowska po porodzie olśniewa w nowej fryzurze!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda | Dariusz Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy