Reklama
Reklama

Chrissy Teigen jest w ciąży. Modelka pochwaliła się radosną nowiną: "Jestem pełna nadziei"

Chrissy Teigen (36 l.) pochwaliła się radosną nowiną. Żona muzyka Johna Legenda (43 l.) pokazała ciążowy brzuszek i napisała, że "jest pełna nadziei". Modelka 2 lata temu przeżyła ogromną tragedię i poroniła. Kobieta nie ukrywała, że znów pragnie powiększyć rodzinę i stara się z ukochanym o dziecko. Tym razem jej marzenia się spełniły!

Chrissy Teigen to modelka i osobowość telewizyjna. Karierę rozpoczęła w 2006 roku i w mig stała się popularna. O kobiecie głośno było również za sprawą związku ze starszym o 7 lat muzykiem. Celebrytka i John Legend (posłuchaj) pobrali się w 2013 roku, a materiał z ich ślubu znalazł się w teledysku do piosenki "All of Me" (zobacz!).

Reklama

Małżonkowie mają dwójkę dzieci: córkę urodzoną w 2016 roku i syna narodzonego 2 lata później. W 2020 roku para spodziewała się trzeciego potomka, jednak Teigen miała komplikacje w ciąży i poroniła synka. O osobistym dramacie poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

We wpisie opublikowała również zdjęcie ze szpitala, na którym widać rozpacz na twarzach.

Po rodzinnym dramacie małżonkowie nie poddali się i nadal pragnęli kolejnego dziecka.

Teraz 36-latka przekazała radosną nowinę i zdradziła, że jest w ciąży.

Chrissy Teigen jest w ciąży. Modelka pochwaliła się radosną: "Dziecko już w drodze"

Chrissy Teigen na Instagramie opublikowała wymowny wpis. Do zdjęcia zapozowała w krótkim topie, który odsłonił jej ciążowy brzuszek.

Celebrytka podkreśliła, że wraz z mężem bardzo długo starali się o dziecko, a walka o zajście w ciążę przepełniona była licznymi wizytami w placówkach medycznych.

36-latka napisała, że jest pełna nadziei, a ciąża przebiega bez zarzutów. Na dodatek przekazała, że czuje się wyśmienicie i nie chce już dłużej ukrywać swojego stanu.

Gratulujemy!

Zobaczcie również:

Chrissy Teigen kompletnie naga pręży się przed lustrem. Tym razem wszystko odsłoniła!

Chrissy Teigen przeszczepiła sobie brwi! Nie uwierzycie skąd miała włosy

Chrissy Teigen ogłosiła, że przestała liczyć kalorie, bo ma dość diet

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chrissy Teigen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy