Reklama
Reklama

Wojna dekoltów na prezentacji ramówki. Krupińska i Woźniak-Starak do pępka…

Prezentacja jesiennej ramówki TVN przyciągnęła tłum celebrytek w letnich kreacjach. Jak się wydaje, niektóre przesadziły z odświętnością, jednak na pierwszy rzut oka widać, że królowały dekolty. Kilka gwiazd pokazało naprawdę sporo…

Prezentacja jesiennej ramówki TVN-u jak zwykle przyciągnęła tłum celebrytek. Tym razem gwiazdą nie był Edward Miszczak, który tego lata pożegnał się ze stanowiskiem dyrektora programowego stacji, wpadła za to jego żona, Anna Cieślak. 

Ze względu na panujące w Polsce upały oraz wczesną porę prezentacji, która tradycyjnie w TVN-ie odbywa się w ciągu dnia, większość gwiazd wybrała lekkie, przewiewne, typowo letnie kreacje. Wyjątek stanowiły Sylwia Bomba i Klaudia El Dursi, które postawiły na czerń w wydaniu mocno wieczorowym, średnio pasującym do imprezy odbywającej się w środku dnia. 

Reklama

Joanna Krupa, Adriana Kalska i Małgorzata Rozenek-Majdan też wprawdzie wybrały balowe kreacje, niezbyt adekwatne do sytuacji, ale przynajmniej utrzymane w jasnych kolorach. Szczególnie Małgorzacie można wybaczyć przesadę w wyborze sukienki, bo prezentacja jesiennej ramówki  była jednocześnie jej debiutem w roli nowej prowadzącej „Dzień Dobry TVN”, a na dodatek została wybrana do występu na scenie. Nic dziwnego, że nerwy ją poniosły. 

Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak z dekoltami do pępka

Niewątpliwie na gali królowały dekolty. Niemal wszystkie gwiazdy postanowiły zabłysnąć mniejszymi lub większymi fragmentami klatki piersiowej, nawet Agnieszka Chylińska nieśmiało pokazała obojczyki.

Jednak najbardziej zaciekły pojedynek na dekolty rozegrał się między Pauliną Krupińską i Agnieszka Woźniak-Starak, które zdecydowały się na wycięcia sięgające pępka, chociaż każda w innym stylu. Krupińska wystąpiła w minimalistycznym białym kombinezonie, a Woźniak-Starak w kwiecistej sukience utrzymanej w jej ulubionym stylu boho. 

Kto wypadł najlepiej?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutuje w "Dzień Dobry TVN". Zgarnie całą kasę? "Nikt nie jest z tego zadowolony”

Agnieszka Woźniak-Starak spocona, rozczochrana i bez makijażu. Wygląda na swój wiek?

Joanna Racewicz zabrała głos w sprawie podręcznika do HiT. „Ideał sięgnął bruku”

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy